Beton üzerinden boya mı çıkartmak istiyorsunuz. Beton üzerinde eski boyanız mı var. Yada beton üzerine kazara boya döküldü ve bunu temizlemeniz mi gerekiyor. İşte biz size yardımcı olmak için bu ürünü ürettik. Çünkü genellikle elinde fal-çata boya kazımaya çalışan ustaları gördükçe bu ürünü çıkartmaya karar verdik. Normal boya sökücüleri göre daha soft beton ısı ile deaktif olan aradaki boyayı hızlı söken bir ürün sizler için üretildi. Sizler işinizi daha hızlı ve daha güvenli yapın diye çalışıyoruz.

Beton boya sökücü mesa kimya

Beton Boya sökücü Betonixir.

Beton üzerindeki işaretleme çizgilerini çıkarmak için kullanılır. beton zemindeki eski boyaları çıkartmak için kullanılır. Zemin kazımaya veya silim yapmaya son. İstediğiniz koku katkısı ile üretilebilir. Betonun daha sonra boyanmasında bir sakınca yoktur. Kullanım kolaylığı vardır. Fırça veya rulo ile yüzeye uygulanır. kabaran boya yüzeyden alınır ve işlem tamamlanır. Boya sökücü ürün grubumuzu ziyaret ediniz. Boya Sökücü Betonixir-P Tanımı ; Beton boyası sökücü, Duvar boyası sökücü, sert zemin boya sökücü ve boya sökücü jel ürünler.

Boya sökücü nerelerde kullanılır;

  • Beton zeminlerden istenmeyen boyaların sökülmesinde boya sökücü Betonixir-P kullanılır.
  • Bina dış cephelerindeki boyayı sökmede boya sökücü Betonixir-P öneriyoruz.
  • Seramik veya fayans izerine sonradan atılmış boyaların sökülmesinde fayans ve seramiğe zarar vermeyen Boya sökücü Betonixir-P kullanın.
  • Mermer ve benzeri yüzeylerde sonradan atılmış boyaların sökülmesi için Boya sökücü Betonixir-P kullanınız, mermer ve türevlerine zarar vermez. Mermer üzerindeki cila tabakasını söker. Bu nedenle mermer yüzeylerde kullanırken lütfen dikkat ediniz.

Boya sökücü BetonixiR-P özellikleri;

Sert zeminlerde stabil Boya sökücü Betonixir. Dik yüzeylere uygun ve dik yüzeylerde betona kadar nufüs edebilen boya sökücü Betonixir-P. Çok kısa sürede efektif boya sökme işlemi yapan boya sökücü Betonixir-P. Tüm duvar ve sanayi boyalarını sökmede etkili Boya sökücü Betonixir-P.

Boya sökücü BetonixiR-P Ambalajları;

  • 35 kg pe bidon
  • 250 kg pe varil
  • 1200 kg IBC tank
  • 18000 kg Tanker ile sevk edilebilir.

boya sökücü beton üzeri sökücü için mesa kimya iletişim linkine tıklayınız.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :05.09.2016