BLOG KATEGORİLERİ
Konsantre su bazlı pas sökücü

Konsantre su bazlı pas sökücü

Konsantre

Konsantre su bazlı pas sökücü kimyasal ve konsantre su bazlı pas çözücü kimyasallar. Endüstriyel konsantre su bazlı pas sökücüler ve endüstriyel su bazlı pas çözücüler sanayide kullanım sürekliliği olan. Yaşanan pas problemlerini çözmek için pas sokucu ürünler kullanılır. Artan sanayi üretimi ile birlikte kullanım hacimleri artan önemli ürünlerdendir. Sözcük tanımlarından başlamak gerekiyor iyi anlatmak için başka türlü anlamalarını ayırmak zorlaşıyor.

Konsantre su bazlı pas sökücü

Konsantre su bazlı pas sökücüler tanımı

Konsantre ; Yoğunlaştırılarak üretilen ürünlere verilen genel addır. Ham madde oranı daha sonra ilave edilecek suya göre artırılır.Su bazlı : Su ile çoğaltılabilen anlamına gelir. Yani su ilavesi gerektirir. Bazı ürünler ise solvent ile çoğaltılabilir.Pas sökücüler : Korozyon, oksit ve pas tabakalarını temizlenmesi için üretilen genel sözcük.

Konsantre su bazlı pas sökücüler

Konsantre su bazlı pas sökücü nedir

Pas ve korozyon ağırlığına göre istenilen oranda su ile karıştırılabilen pas sökücüler ürünler. Genel yapıları itibari ile kullanım alanına göre farklılıklar gösterebilir. Konsantre su bazlı pas sokucu ürünler pas ve korozyonun ağırlığına göre su ile seyreltilerek istenilen oranda çoğaltılabilen pas sökücüler ve çözücü ürünlerdir. Endüstriyel kullanımlarda özellikle metal parçaların geri kazandırılmasında kullanılan Konsantre su bazlı pas çözücüler ürünlerdir. Konsantre su bazlı pas sökücü ürünlerin kullanım alanları Tüm metal sektörleri için güvenli Konsantre su bazlı pas sokucu olarak kullanılırlar.

Konsantre su bazlı pas sokucu

Konsantre su bazlı pas sokucu neden kullanılır

Metal işlemleri sırasında yüzeyde bulunan pas ve korozyona uğramış kısımların temizlenmesi amacı ile kullanılır. Konsantre su bazlı pas sökücü nasıl kullanılır Silme , püskürtme ve daldırma olarak kullanılabilen pas çözücüler ürünlerdir. Konsantre su bazlı pas sökücü, konsantre su bazlı pas çözücü ve konsantre pas sökücüler ürünlerde dikkat edilmesi gereken nokta ön işlem ve son işlemdir. Konsantre pas çözücü, konsantre pas sokucu ve konsantre pas cozucu sonraki işlemde boyama yada kaplama işlemi yok ise Mutlaka pasivasyon ürünü Pasivex kullanılmalıdır. Konsantre su bazlı pas çıkarıcı ile pas olan yüzeyde sökücü, çözücü ve çıkarıcı ürünler için pas sokucu, pas cozucu ve pas cikarici konsantre su bazlı pas sökücüler ürün için iletişime geçiniz.

Konsantre su bazlı pas çözücüler

Konsantre su bazlı pas çözücüler fiyatı ve nasıl satılır;

Seçim yapmadan önce mutlaka teknik danışmanımız için başvurunuz. Doğru pas sokucu fiyatı doğru seçimler ile ortaya çıkar. Başlangıç ambalajı 30 litre pe bidon. Küçük işletmeler 60 litre pe bidon. Orta boy işletmeler için 220 litre plastik varil. Endüstriyel kullanım için 1000 litre IBC tank ve 18000 litre tanker olarak satılmaktadır.

Konsantre su bazlı pas çözücü


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır