BLOG KATEGORİLERİ
Pas sökücü gevşetici

Pas sökücü gevşetici

Sprey pas çözücü formlu ürünün alt versiyonudur. Metal aksamlar için pas gevşetici ve sökücü civata, somun, zincir, motosiklet yada bisiklet veya korozyona maruz kalarak sıkışmış tüm parçalarda güvenle kullanılır. Pas sökücü gevşetici ağır korozyon tabakalarında etkili değildir işlem olarak sadece pas gevşetici görevi görür. Pas çözücü gevşetici sıkışmış kilit zincir vesaire gibi yerlerde yani aktarmada güç ile çalışan yüzeylerde güzel işlem görür. Pas gevşetici boyanacak parça veya kaplama yapılacak parçalar üzerinde uygulanmaz.

Pas sökücü gevşetici nerede kullanılır?

Pas gevşetici
Pas gevşetici ürünlerin kullanım şekli ve kullanılan alana göre farklılıkları vardır. Pas gevşetici ürünlerde önemli ayrıntı ısıya ve gıda kullanımına karşı dikkatli olunması gerekir. Pas gevşetici gıda sektöründe kullanılacak ise kokusuz olmalıdır.

 • Pas çözücü gevşeticiler özellikle sanayide sıkışmış veya açılmayan civata ve somun gevşetici olarak rastlamak mümkündür.
 • Pas sökücü gevşetici kapı ve kilit tamircilerin de kapı sıkışmış kapı ve kilitlerin açılması için kullanımları mümkündür.
 • Pas çözücü gevşetici bir çok sektörde genel temizleyici olarak kullanılan ürünlerin başındadır.
 • Pas sökücü gevşetici genel yağlayıcı ve pas gevşetici olarak her sektörün elinde anahtar vazifesi görmektedir.
 • Pas çözücü gevşetici mobil ekipler tarafından sıklıkla kullanılan bir çözüm şeklidir.
 • Pas sökücü gevşetici taşıma kolaylığı ve birçok işte kullanılması sürpriz çözümsüzlüklerin önüne geçer.
 • Pas sökücü gevşetici ürünleri yüksek ısıdan uzak tutunuz. Sıcaklığın olduğu yüzeylerde kullanmayınız. Pas çözücü gevşetici sprey ürünleri aşırı alevden uzak tutunuz. Isıdan dolayı hızlı uçacağı için görev yapmayacaktır bu nedenle ısı kaynaklarından uzak tutulması gereken bir pas gevşetici üründür.
 • Teneke kutular içine basılan gaz tipleri yanıcı veya yanıcı olmayan diye ikiye ayrılır. Pas çözücü gevşetici ürünlerin yanıcı olanlara ateş veya çakmak ile işlem yapmayınız.
 • Pas sökücü gevşetici kullanım talimatlarında belirtilen yönergelere harfiyen uyunuz. Pas çözücü gevşetici onaylı msds veya sds lerine dikkatlice bakınız. Pas sökücü gevşetici tse onaylı msds yazıcısı numara ve isim bilgileri bulunan belgeleri dikkate alınız.

Pas sökücü gevşetici

Pas çözücü gevşetici nasıl kullanılır

 • Likit olarak alınan pas sökücü sprey hava tabancaları vasıtası ile yüzeye tatbik edilerek kullanılır. Sprey şişede alınan pas sökücü gevşetici yağlayıcı direk yüzeye tatbik edilerek kullanılır. Pas çözücü gevşetici herhangi bir zarar verme olasılığı yoktur. Sıvı ürün kullanmanın avantajlarına gelince sprey 500 ml şişede 180 gr ürün vardır. Aynı fiyata 1 litre ürün satın almanız mümkündür. Likit ve sıvı ürünleri hava tabancası veya basınçlı püskürtücüler ile kullanabilirsiniz.
 • Pas sökücü gevşetici 15 cm ile 20 cm arasından korozyonlu yüzeye sıkınız bir müddet bekledikten sonra yüzeyi silin ve temizleyin. Değişik kullanım alanları olan ürünlerdir kullanım alanına göre kullanım şeklini kullanım talimatlarında bulabilirsiniz.
 • Pas sökücü gevşetici el cilt ve vücut temizliğinde kullanmayınız.
 • Pas çözücü gevşetici ürünleri çocuklardan uzak tutunuz.
 • Pas sökücü gevşetici gıdalar ile temas etmesini önleyiniz.
 • Pas gevşetici içilmesi durumunda derhal doktora başvurunuz.
 • Pas sökücü gevşetici kullanırken gerekli güvenlik tedbirleri gözlük ve eldiven kullanınız.
 • Pas çözücü gevşetici uygulama sonrasında ellerinizi yıkayınız.
 • Pas sökücü gevşetici yenmesi veya içilmesi durumunda zehirlidir.
 • Pas gevşetici yırtılmış yada delinmiş ambalajları satın almayınız.
 • Teneke kutulardaki sprey aparatlarına dikkat ediniz ezilmiş ambalajlar çok tehlikelidir basınç içerdiği için dikkat ediniz.

Pas sökücü sprey özellikle sektörde sıkışan metalleri açılmasında veya metallerin üzerinde bulunan pas tabakasının gevşetilmesinde kullanılır. Hydroskopik yağlayıcılar ve isoplorikospik asitler ile harmanlanmış özel pas çözücü gevşetici sıvılar dır. Sıvı pas gevşetici ürün tercih etmeye bakın çünkü basınçlı kutuların Pas çözücü gevşetici en önemli özelliği şudur. Tekrar pas yapmaması ve yüksek oranda yağlayıcı etkisi ve aşırı ince tabakalar halinde demir oksit tabakasına işleyebilmesidir. Güçlü yağlayıcılığı sayesinde pas ile demirin sıkıştığı yüzeylerde sürtünme etkisini artırmaya yardımcı olması için üretilmiş ürünlerdir.

Pas çözücü gevşetici

Pas gevşetici Ticari takdim şekli

Pas çözücü gevşetici sprey halde satışının mümkün olması yanında sıvı ve likit olarak da sipariş verebiliyorsunuz. 30 litre Pas sökücü gevşetici küçük işletmeler için bulunur. 210 litre pas çözücü gevşetici ve 1000 litre pas sökücü gevşetici ambalajlarda satın alınabilir. Harici pas gevşetici satışları 200 ml den başlamaktadır. 400 ml pas çözücü gevşetici sprey veya 500 ml pas gevşetici sprey olarak satın alınabilir. Pas çözücü gevşetici sprey olarak koli halinde satılmaktadır. Pas gevşetici sprey ürünleri sipariş vermeden önce iletişime geçiniz. Koli adetleri veya likit ürüne göre fiyatlar değişmektedir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır