BLOG KATEGORİLERİ
Ağır yağ ve karbon sökücü Asidik

Ağır yağ ve karbon sökücü Asidik

Ağır yağ ve karbon sökücü asidik ürünler yapısından dolayı asitler ile formüle edilirler. Ağır yağlardaki ağır yağ ve karbon çözücü asidik etkisi özellikle zeminlerde inanılmaz güçlüdür. Zemine döktüğünüz ağır karbon ve yağ çözücü asidik hemen işleme başlayarak köpürme efektine başlar. Ağır karbon ve yağ sökücü asidik köpürmesi bittiğinde siz yağdan kurtulmuş ve zemine ulaşmışsınızdır. Beton ve çimento zemine geldiğinde köpürme efekti duracaktır. Yağı kendi bünyesine alıp üste çıkartacaktır.

Ağır yağ ve karbon sökücü Asidik Nedir

Ağır yağ ve karbon sökücü asidik

Ağır ve yanmış yağlarda etkili ağır yağ ve karbon sökücü ürün ph 5 ve altı olarak ayarlanan ürünler için geçerlidir. Çok güçlü yapısı yağ ile birleşip yağı yüzeye çıkarmaya yarar. Çok hızlı işlem görür o kadar hızlıdır ki köpürme bittiğinde durulama esnasında zemin ortaya çıkar. Bu hızlı efekti içeriğindeki asit karışımından almaktadır. Ağır yağ ve karbon çözücü asidik konsantre bir üründür. Ağır karbon ve yağ çözücü asidik zeminde ki yağ ağırlığına göre su ile seyreltilerek kullanılır.

Ağır yağ ve karbon çözücü Asidik özellikleri

Ağır yağ ve karbon sökücü Asidik ürünler ph seviyeleri nedeni belirli ürünlerde kullanılmaktadır. Özellikle plastik ve benzeri yüzeylerde oluşmuş veya zeminlerde oluşmuş olan karbon ize yağların temizlenmesi amacı ile kullanımına ihtiyaç duyulmuştur. En önemli özelliği yağ yapısına bir asit bağı ekleyerek emisyon hızının alkalilere göre daha hızlı yapar. Yüzeylere göre yağ sökücü özelliği ise özellikle zeminlerde çok daha işlevsel olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ağır karbon ve yağ çözücü asidik nasıl kullanılır

Ağır yağ ve karbon sökücü Asidik ürünümüz 1 birim ürün 10 birim su ilavesi ile kullanılmaktadır. Zayıf asit içeriği ve gaz ve tortu bırakmaması önemlidir. Ürünün çok etkili ve çok efektif yağ sökücü özelliği sektörsel olarak kullanımını oldukça yaygın olarak sunmuştur. Ağır karbon ve yağ sökücü asidik özellikle kademe ve bakım yerlerinde zeminlerde kullanılır.

Ağır karbon ve yağ sökücü Asidik ambalaj miktarları

Ağır karbon ve yağ sökücü Asidik ambalajları 30 kg ile deneme ambalajı olarak başlamaktadır. Ağır karbon ve yağ çözücü asidik 210 kg yarı standart ambalajları ile sunulabilir. Ağır yağ ve karbon çözücü asidik 1000 kg lık standart ambalaj veya tanker ile sipariş verilebilir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır