BLOG KATEGORİLERİ
Duvardan yağlı boya nasıl çıkar

Duvardan yağlı boya nasıl çıkar

Duvardaki boya nasıl kazınır

Eski evlerin yada fabrikaların çoğundaki sorun duvardan yağlı boya nasıl çıkar sorunudur. Bu nedenle bu duvardaki boya nasıl kazınır konuyu işleyelim istedik. Çünkü genellikle üst üste atılan boyama sistemi ile boyanmıştır yağlı boyalar. Duvardan boya nasıl çıkar bazen boyacı bazende fabrika veya ev sahibi bu istekle bu işi yapar. Duvardaki eski boya nasıl kazınır kazıdınız haliyle yeni boya yapacaksınız. Duvar boyası nasıl çıkar tüm boyayı çıkartmaya çalışacaksınız. İşte bu duvardan yağlı boya nasıl çıkar yöntemlerini anlatmaya çalışacağız. Boya sökücü ürünler grubunda çeşitlerini bulabilirsiniz.

Duvar boyası nasıl çıkar

Duvardan yağlı boya nasıl çıkar yöntemleri

Duvardan yağlı boya nasıl çıkar yöntemleri önce sıralamak gerekir. Çünkü herkes kendi imkanı neticesinde yaklaşsın olaylara. Amacımız bir ürüne yönlendirmek değil. Elinizde ve size kolay gelen duvardan yağlı boya nasıl çıkar çözümlerini siz belirleyin istedik.

Duvardaki eski boya nasıl kazınır

    1. Duvardaki boya nasıl kazınır yöntem Kazımak: Elinize zımpara veya canavar ile duvardaki boyayı kazıma yapabilirsiniz. Eskiden beri kullanılan geçerli bir yöntemdir. Fakat evi boşaltmanız eşyanızı çıkartmanız gerekir. Fabrika içinde yapacaksanız fabrikayı boşaltmanız gerekir. Çünkü o kadar toz ve partikül çıkacaktır ki tüm evi yada fabrikayı saracaktır partiküller. Bu nedenle önlemini baştan almanız da fayda var. Yoksa bu işlemden sonra mikro toz taneciklerini temizlemek gerçekten sabır istiyor. O kadar küçük tanecikler ki Duvarı yıkıp yeniden yapsam diyeceğiniz kadar küçük tanecikler.
    2. Duvardan boya nasıl çıkar silme işlemi yöntemi: Silim makineleri veya canavarların kafasına takılan apar-atlar ile gerçekleştirilir. Toz ve kirlilik 1. yöntemdeki ile aynı sorunları da aynıdır. Bu işlem diğerine oranla biraz daha hızlı gerçekleşir. Sorunları hemen hemen aynıdır.
    3. >Duvardaki eski boya nasıl kazınır el ile kazıma yöntemi: Duvardaki boya nasıl kazınır ıspatula gibi veya daha kesin aletler ile manüel kırma işlemi diyebiliriz. Duvardan boya nasıl çıkar bu işlem ise oldukça uzun zaman ve daha sonrasında bir alçı dolgu isteyecektir. Duvardaki eski boya nasıl kazınır bu nedenle yapanın maharetli ellerine güvenmek zorundasınız. Duvar boyası nasıl çıkar toz ve işçilik diğer iki işlemdeki ile aynıdır. Sorun alçı ve diğer işçilik düzgün ise sorunsuz işler. Değil ise vay halinize değişik mimari çalışmalar ile duvarı düzeltebilirsiniz.

Duvardan boya nasıl çıkar

Duvardan yağlı boya nasıl çıkar doğru yöntemi.

Duvar boyası nasıl çıkar ben kesinlik boya sökücü jel tipi parfüm katkılı Duvar boya sökücüleri öneriyorum. Tozu dumanı olmayan fakat duvardan boya sökmek için betona zarar vermeyen tipi seçilmeli. Kokusu konusunda uygulamacıya kalan tarafı işlemi hızlı yapmak. Çünkü fabrika veya ev ortamlarında kapalı alanda parfüm katkılı veya kokusuz değilse sorun var demektir.Duvardan yağlı boya nasıl çıkar hızlı uygulaması ve kullanımı sorunsuz toz ve partikül olmaması avantajı. Duvar boyası sökücü ürünler boya ve türev fark etmeksizin tüm boyaların sökülmesini sağlar. Duvar boya sökücü jel tipindedir. Duvar boya çözücü rulo yada fırça ile uygulanmaktadır. Duvardaki boya nasıl kazınır daha detaylı bilgi almak için uygulanacak yüzey ve sonra yapılacak işlem ve ortam bilgilerini iletiniz.

duvardaki yağlı boya nasıl çıkar


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır