BLOG KATEGORİLERİ
Konsantre ürünler

Konsantre ürünler

Konsantre ürünler su veya belirlenen başka bir ürün ile çoğaltılabilen ürünlerdir Konsantre olması taşıma depolama ve birim maliyet açısından diğer bütün ürünlerden birim maliyet olarak daha uygun fiyata gelirler Taşıma ve depolaması çok daha kolay ürünlerdir. Tabiki kullanıcı açısından eğitim istemektedir.

Konsantre yağ sökücü ürünler

Konsantre yağ sökücü ürünler 1 birim ürün ve kullanılacak yer ve zemine göre su ilavesi ile çoğaltılarak kullanıma hazır hale getirilen yağ sökücü ürünlerdir. Ürün kullanım alanı zemin ve kullanım şekline göre konsantre oranları değişiklik göstermektedir. Sanayi sektöründe her yere ayrı yağ sökücü almak yerine tek ürün olarak alınır. Kirlilik ve kullanılacak zemine göre su ilavesi yaparak tek ürünle sorun çözme anlamına gelmektedir. Tek ürün farklı seyrelme oranları ile her türlü ağır kir ve yağ çözücü olarak kullanılabilir.

Sanayide kullanılan bir kaç tipi vardır.

 • Alkali konsantre güçlü yağ sökücü
 • Asidik konsantre güçlü yağ sökücü
 • Solvent bazlı konsantre güçlü yağ sökücü Kullanım alanlarının farklılık göstermesi ve yapılacak işin şekli ve türevine göre kullanılan ürün değişmektedir.

 

Konsantre Pas sökücü ürünler

Ürün su ile çoğaltılarak kullanılan pas çözücü tipleridir. Konsantre PAS sökücü ürünler 1 birim ürün ve kullanılacak yer ve zemine göre su ilavesi ile çoğaltılarak kullanıma hazır hale getirilen PAS sökücü ürünlerdir. Tüm yüzeylere göre farklı pas sökücü satın alınmaz. Tek ürün faklı su ilaveleri ile çözüm üretmek anlamına gelir. Sanayi sektöründe her yere ayrı PAS sökücü almak yerine kirlilik ve kullanılacak zemine göre su ilavesi yaparak tek ürünle sorun çözme anlamına gelmektedir.

Sanayide kullanılan bir kaç tipi vardır

 • Alkali konsantre güçlü Pas sökücü
 • Asidik konsantre güçlü pas sökücü
 • Solvent bazlı konsantre güçlü pas sökücü ve gevşetici

Kullanım alanlarının farklılık göstermesi ve yapılacak işin şekli ve türevine göre kullanılan pas sökücü değişmektedir.

KONSANTRE LEKE SÖKÜCÜ ÜRÜNLER

Konsantre leke sökücü ürünler 1 birim ürün ve kullanılacak yer ve zemine göre su ilavesi ile çoğaltılarak kullanıma hazır hale getirilen leke sökücü ürünlerdir. Sanayi sektöründe her yere ayrı leke sökücü almak yerine kirlilik ve kullanılacak zemine göre su ilavesi yaparak tek ürünle sorun çözme anlamına gelmektedir.

Konsantre ürünler

Sanayide kullanılan bir kaç tipi vardır

 • Alkali konsantre güçlü leke sökücü
 • Asidik konsantre güçlü leke sökücü ( kumaşlardaki pas lekeleri için )
 • Solvent bazlı konsantre güçlü leke sökücü

Kullanım alanlarının farklılık göstermesi ve yapılacak işin şekli ve türevine göre kullanılan leke sökücü değişmektedir.

KONSANTRE KİREÇ SÖKÜCÜ ÜRÜNLER

Konsantre kireç sökücü ürünler 1 birim ürün ve kullanılacak yer ve zemine göre su ilavesi ile çoğaltılarak kullanıma hazır hale getirilen kireç sökücü ürünlerdir. Sanayi sektöründe her yere ayrı kireç sökücü almak yerine kirlilik ve kullanılacak zemine göre su ilavesi yaparak tek ürünle sorun çözme anlamına gelmektedir.

Sanayide kullanılan bir kaç tipi vardır

 • Metal kaplı sistemler için kireç sökücü
 • Hassas metallere zarar vermeyen sistemde aluminyum ve bakır bulunan sistemler için özel kireç sökücü.

Kullanım alanlarının farklılık göstermesi ve yapılacak işin şekli ve türevine göre kullanılan kireç sökücü değişmektedir.

KONSANTRE GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ

Konsantre genel temizlik ürünü 1 birim ürün ve kullanılacak yer ve zemine göre su ilavesi ile çoğaltılarak kullanıma hazır hale getirilen Konsantre genel temizlik ürünü ürünlerdir. Sanayi sektöründe her yere ayrı Konsantre genel temizlik ürünü almak yerine kirlilik ve kullanılacak zemine göre su ilavesi yaparak tek ürünle sorun çözme anlamına gelmektedir.

Kullanım alanlarının farklılık göstermesi ve yapılacak işin şekli ve türevine göre kullanılan konsantre genel temizlik ürünü değişmektedir.

KONSANTRE SIVI SABUN

 • Konsantre sıvı sabun sanayi alanında yağ sökücü sıvı sabun olarakda bilinmektedir.
 • Normal sıvı sabunların çıkartamayacağı tüm yağ ve kirler üzerinde etkili antibakterial ve normal sıvı sabuna göre el çatlamalarında % 100 daha iyi netice veren bir üründür.
 • Su ile çoğaltma seviyesinde ağır ve kirli işlerde ve duşlarda da kullanılabilmektedir.

Sanayide kullanılan iki tipi vardır

 • Ultra konsantre sıvı sabun 1 litre ürün ile 14 litre yağ sökücü sıvı sabun elde edilebilmektedir.
 • Normal konsantre sıvı sabunda ise bu oran 1 litre ürün ile 7 litre sıvı sabun elde edilebilmektedir.

Kullanılacak yere konsantre edilmelidir karıştırmak için özel bir aparat gerektirmez çok kolay bir şekilde karışım imkanı sunar.

 • konsantre köpük sabun
 • konsantre beton sökücü

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır