BLOG KATEGORİLERİ
Genel temizlik ürünü konsantre TOP RISE

Genel temizlik ürünü konsantre TOP RISE

Genel hijyen ürünü top rise

Mükemmel çevre uyumlu asit kostik ve fosfat içermeyen sert yüzey temizleyici genel temizlik ürünü top-rise. Çok geniş kullanım alanı atölyeler ve fabrikalar için tek üründe bir çok problemi çözmek demektir. Çevre uyumu için içerik de kullanılmayan fosfat ve türevleri sağlık ve çevre açısından riskleri sıfırlar. Tüm yüzeylere ayrı ayrı ürün kullanmak yerine tüm sert zeminlere tek yüzey temizleyici ürün kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Suyun teması ile problem olmayan tüm yüzeylerde kullanılır.

Konsantre genel temizlik ürünü TOP-RiSE formülü

Genel temizlik ürünü top rise


Genel sert yüzey temizleyici ürünler petrol bazlı, ester bazlı ve su bazlı formülasyonlar. Genel temizlik ürün top-rise non-iyonik yüzey aktif madde içermez. Top rise yüzey temizleyici yağ alkol ethoksilat, poliglikol ester ve poli alkil glikozitler içerir. Genel hijyen ürünleri yüksek köpük temizleme veya düşük köpük temizleme (köpüğü kontrollü) özelliğine sahiptir. Yüksek ıslatma gücü ve bakteri yok edici farklı özelliklere sahiptir.

Çok amaçlı yüzey temizleyici TOP-RiSE Özellikleri

Yüzey temizleyici Top rise


Farklı özellikleri ön plana çıkan genel temizlik top-rise toz itici özelliği ile uzun süre yüzeyin toz tutmamasını sağlar.

  • Suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılır.
  • Bir çok ürünün yaptığı işi tek başına yapar cam sil veya ahşap temizleyici gibi ürünleri satın almazsınız.
  • Genel temizlik ürünü top-rise kalıcı parfüm katkılıdır.
  • Yüzey temizleyici top rise istenilen formüle göre yüksek köpüklü veya köpüksüz olarak kullanılabilir.
  • Lanolin katkılı genel temizlik ürünüdür temizlendiği yüzeyde doğal bir parlaklık bırakır. Parfüm ve kalıcı kokusu ile temizlenen ortama ferahlık verir.
  • Çok güçlü bir yağ sökücü etkisi vardır ph seviyesi 7-7,5 aralığındadır.

Çok amaçlı genel temizlik ürünü top-rise nasıl kullanılır

Genel hijyen ürünü top rise


Her üründe olduğu gibi altın oran dediğimiz bir kullanım talimatı da bu ürün ile ilgili geçerlidir.
  • Zemin temizlikleri için 1 birim genel temizlik top-rise kullanılır. Üzerine 20 ile 40 birim arası suya ilave edilerek manüel veya makine ile kullanılır.
  • Ahşap yüzey temizleyici olarak 1 birim top rise 25 ila 40 birim arası suya ilave edilerek kullanılır.
  • Makine aksam veya kaporta gibi boyalı yüzeyler için 1 birim top-rise genel temizlik ürünü kullanın. İçeriğe 30 ile 50 birim arası su ilavesi yapılarak kullanılır.
  • Cam eşya veya pencere bilgisayar ekranı gibi yerlerde 1 birim yüzey temizleyici top rise 50 ilave edilerek kullanılır.

Konsantre yüzey temizleyici top-rise çevreye duyarlıdır

Genel temizlik top-rise formülasyon içeriği fosfat ve kostik gibi doğa ve çevre açısından risk teşkil eden kimyasallar içermez. Yasaklı nonilfenol gibi malzemeler ile formülasyon yapılmadığı için çevre ve insan sağlığı açısından güvenli kabul edilir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır