BLOG KATEGORİLERİ
Bisiklet boyası nasıl sökülür

Bisiklet boyası nasıl sökülür

Bisiklet boyası sökücüler
Bisiklet boyaların da genellikle evsel kullanıcı eskimiş yada rengini beğenmediği boyalar için genel bisiklet boyası nasıl sökülürkullanımı yapılmaktadır. Bisiklet boyası nasıl sökülür uygulaması oldukça basittir. Genel yapılan hatalardan bahsetmeyeceğim doğru kullanımdan bahsedeceğim sizlere. Bisiklet boya sökücü ve bisiklet boya çözücüler ürünlerde genel kanı silince hemen çıkmasıdır. Evet öyle olacak ama bazı önlemleri almadan bu işlemi yapmak kardan çok zarar getirir unutmayın.

 

Bisiklet boyası nasıl sökülür uygulaması

Bisiklet boyası nasıl sökülür
Bisiklet boyası sökücü ürünler sıvı ve jel olarak ikiye ayrılır. Bisiklet boyası çözücü istenilen vizkozite ve akıcılık ile sizlere sunulabilir. Bisiklet boyası sökücüler jel tipi rulo veya fırça ile uygulayabilirsiniz. Bisiklet boyası çözücüler sıvı olan ürün ile daldırma olarak kullanıp parçaları boya sokucu ile temizleyebilirsiniz. Bisiklet boyası çıkarıcı Ambalajlar 35 kg dan başlayarak 19000 kg arası değişmektedir. Bisiklet boyasi sokucu istenilen renk ve kokuda sizlere sunulur. Bisiklet boyasi cozucu 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Bisiklet boyasi cikarici fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Bisiklet boya çözücüler

Bisiklet boyası sökecek iseniz boya sökücü ile yanınızda bulunacaklar.

  1. Bisiklet boyası sökücüler öncesi kişisel koruyucu gözlük ve eldiven yanınızda olmalıdır. Bisiklet boyası çözücülere karşı herhangi bir sıçrama anında gözlerinizin korunması önemlidir. Solunma açısından maske bulundurun.
  2. Boya sökücü jel koyacak bir maşrapa veya metal bir Kab olabilir bisiklet boyası nasıl sökülür için kullanacağız. Bisiklet boyası çözücüler için çok derin bir kab seçmeyin içine daldırıp çıkartabileceğiniz bir kab olmalı.
  3. Bisiklet boyası nasıl sökülür öncesinde boya rulosu veya fırça yanınızda olmalıdır. Rulo ve fırça seçiminiz plastik aksamlı olmasın. Fırça at kılı olmalıdır. Plastik fırçalar boya yapıştığında temizlemesi çok zordur.
  4. Bisiklet boyası çözücüler uygulaması öncesinde. Zeminlere de boyanın dökülmesinden sonra kolay toplamak için bir parça bir şeyler sermeyi unutmayın. Daha sonra üzerine basıp kayabilir veya başkasına kaza yaptırabilirsiniz.

Bisiklet boyası nasıl sökülür öncesi bisikletin plastik ve kauçuk aksamlarını sökün. Komple boya yapacaksanız. Komple boya yapmayacaksanız gerek yok korumanız yeterlidir. Bisiklet boyası nasıl sökülür için bisiklet boya sokucu jel ürünü bir kaba doldurun. Elinize rulo yada fırçayı alıp boyası sökülecek yüzeye sürünüz. Çok kısa sürede portakal kabuğu gibi kabardığını göreceksiniz. Aynı fırça ile bastırarak çektiğinizde metale kadar indiğinizi göreceksiniz. Tebrikler Başardınız Bisikleti boya sökücü jel ile boyasını söktünüz. Şimdi rengarenk boyalarımızı alın ve sanatsal bir bisiklet ortaya çıkartın. Keyifli ve kazasız günler dilerim.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır