BLOG KATEGORİLERİ
Boya Sökücü Asidik

Boya Sökücü Asidik

Asidik boya sökücü asidik boya çözücü ve boya çıkarıcı asit içeren ürünler. Asit içeren boya sökücüler asit bazlı boya sökücü hızlı güçlü daldırma boya sökücü asit bazlı kimyasallar. Endüstriyel daldırma boya çözücü işlemi için asidik boya sökücü ürünler daha çok kullanılır. Boya çıkarma yöntemlerinde hız ve stabilize isteyenler için kesinlikle en önemli ürün. Çünkü hızlı işlem ve boya çıkarma kalitesi yüzeye hiç atık bırakmaması önemli ölçüde avantajlarıdır. Boya sökücü asit bu nedenle söküm sonrası işçiliği azaltır. Buda maliyetler ile direk doğru orantılı olarak işletmeyi kara geçirir.

Asidik boya sökücü

Asit bazlı Boya sökücü asidik kullanım alanları

Boya sökücü Asit bazlıdır çok güçlü bir boya sökücü üründür. Daldırma olarak kullanılır içeriğinde metal koruyucular ve gaz çıkış önleyiciler ile güvenli hale getirilmiştir. İşletme açısından özel kurulum yeri ve sürekli kontrolü gerekir. Çevresel önlemler alınmalıdır. Bertarafı yönetmeliklere göre yapılmalıdır. Her türlü boyayı söker ve çözer. Acid type paint remover hızlı güçlü daldırma boya sökücü asit. Boya sökücü ürünler içerisinde kazan içerisinde ayarlaması yapılabilir olması ile bilinir. Çok yüksek boya sökücü efekti ve sürekli kullanımda hep aynı boya sökme gücü performansı ile ön plana çıkar. Boya sokucu ürün içerisine el ile müdahale yapılmayan bir üründür. Kesinlikle cilt temasında kaçınılmalıdır.

 

Asidik Boya sökücü asit içeren boya sökücüler

Asit bazlı boya sökücü

Asidik boya çözücü asit bazlıdır yüksek oranda cilt tahrişi vardır dikkat edilmelidir. Asit bazlı boya sökücü ürünler özel tanklarda işlem yapılmalıdır. Kullanılan tankların metal olmaması önerilir. Daha çok plastik dayanımı yüksek tanklar veya metallerin kaplanması ile uygulama yapılmalıdır. Asit bazlı boya çözücü ilave kabul eder sürekli yenilenebilir eksilen kadar ilave edilmesi gerekmektedir. Asidik boya sökücü atık olarak çıkmaz. Acid bazlı boya sökücü sürekli asidik boya çözücü kullanımlarında el cilt teması yaşanmaması gerekmektedir. Tahriş edici ve doğa için zararlı ürünlerdi boyayı toz haline getirdiği için boya atıklarının süzülmesi ve bertaraf edilmesi gerekmektedir.

 

Hızlı güçlü daldırma boya sökücü asidik asit bazlı boya sökücü Ambalaj şekilleri;

Asit içeren boya sökücüler

    • Boya sökücü asidik 30 Kg Deneme ambalajı genellikle küçük işletmeler için ürün testi için önerilir.
    • Asit içeren boya sökücüler 210 Kg yarı standart ambalajları küçük ve orta ölçekli işletmeler küçük sistemlerde kullanım için alınabilir
    • Asit bazlı boya sökücü asit 1000 ve 16000 Kg olarak endüstriyel kullanım için asidik boya sökücü sistemler için sunulmuştur.

Boya sökücü asidik

Öneriler : Boya sökücü asidik ürünler gibi boya sökücü jel ürünlerde asidik olarak üretebilir. Kullanım miktarlarına göre lütfen iletişime geçiniz.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır