BLOG KATEGORİLERİ
Ağır pas sökücü ürünümüz NO-PAS ULTRA

Ağır pas sökücü ürünümüz NO-PAS ULTRA

Ağır pas ve tufal oluşmuş zeminlerde kullanılan pas sökücü ürünümüzdür no pas ultra. Ağır pas çözücü no pas ultra ürünün güçlendirilmiş halidir. Hidrat edilmiş zayıf asitler ile söküm gücü daha üst seviyelere ulaşmış pas temizleme kimyasalı pas temizliği için kullanılır.

Ağır pas sökücü kimyasal ürünümüz NO-PAS ULTRA

Ağır pas çözücü ürünümüz NO-PAS ULTRA

Kullanım alanları gemi üretimleri ve ağır sanayide kullanılan metallerin pas temizliği içindir. Aynı zamanda yurt dışından ithal edilmiş özel saçların üzerindeki ağır pasların temizlenmesinde kullanılan pas sökücü ürünümüzdür no pas. Ağır pas çözücü endüstride kullanım alanlarında pas temizleme için sınırlama yoktur. Güçlendirilmiş özelliği ile çok ağır pasları önce gevşetir daha sonra metale zarar vermeden yüzeyden sökülmesini sağlar. Ağır demir pas sökücü ürünümüzün piyasaya sunuş şekli ağır pas sökücü 30 kg. Ağır pas çözücü 210 kg güçlendirilmiş şekildedir. Ağır pas sökücü 1000 litre ile orta ve büyük boy işletmelere özeldir endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Yüzey testleri ve uygulama sitemine karar vermenizi aşağıdaki paragraf ile netleştir iniz.

Ağır pas çözücü pas temizleme kimyasalı pas temizliği için nasıl kullanılır.

Korozyon ve pasların yoğunluğuna dikkat ediniz. Su ile çoğaltımların da bu pas ağırlığı çok ama çok önemlidir. Çünkü ağır paslı yüzeylerde pas temizliği için pas temizleme kullanımı bu ağırlık ile alakalıdır. Su ile doğru oranda karıştırılan ürün kullanıma hazır hale getirilir. Spreyleme, silme, püskürtme veya daldırma olarak uygulanabilir. Bu uygulama esnasında en öneli özellik metalin cinsi ve kullanılacak şekle uyumluluğu dur. Bu kullanımları yapmadan önce bu araştırma yapılmalıdır. Yapılan işlemden tam sonuç alınabilmesi bu işlemlerin doğru yapılması ile ilgilidir. Çok büyük bir parçayı daldırma yapma imkanı yoktur siz bunu daldırma en iyi pas sökücü olarak kullanırsanız sonuç başarısız olur. Çok küçük bir ağır paslı, küflü ve korozyonlu bir parçayı silme yapmak da sonucu başarısız kılabilir. Bilmiyor veya kullanımından emin değilseniz lütfen danışınız ürünü doğru olarak kullanmanız önemlidir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır