BLOG KATEGORİLERİ
Boya Sökücü BetoniXiR

Beton boya sökücü BetonİXİR

Beton boyası için Boya sökücü Betonixir.

Betondan boya nasıl çıkar diye mi düşünüyorsunuz beton boya sökücü kimyasal ile mümkün. Beton üzerinde eski boyanız mı var beton boya çözücü ile rahatça halle diniz.. Yada beton üzerine kazara boya döküldü ve bunu temizlemeniz mi gerekiyor. İşte biz size yardımcı olmak için bu beton boya sökücü kimyasalı ürettik. Çünkü genellikle elinde falçata ile boya kazımaya çalışan ustaları gördükçe bu ürünü çıkartmaya karar verdik. Normal boya sökücüler göre daha soft beton ısısı ile de aktif olan beton boya çözücü. Aradaki boyayı hızlı söken bir ürün sizler için üretildi. Sizler işinizi daha hızlı ve daha güvenli yapın diye çalışıyoruz.

Beton Boya sökücü Betonixir .

Beton boya sökücü

Betondan boya nasıl çıkar beton üzerindeki işaretleme çizgilerini çıkarmak için kullanılır. Beton zemindeki eski boyaları çıkartmak için beton boya sökücü kullanılır. Zemin kazımaya veya silim yapmaya son. İstediğiniz koku katkısı ile beton boya sökücü kimyasal üretilebilir. Betonun daha sonra boyanmasında bir sakınca yoktur. Kullanım kolaylığı vardır. Fırça veya rulo ile yüzeye beton boya sökücü uygulanır. Kabaran boya yüzeyden alınır ve işlem tamamlanır. Betondan boya nasıl çıkar Boya sökücü ürün grubumuzu ziyaret ediniz. Beton boya Sökücü betonixir-P Tanımı ; Beton boyası sökücü, Duvar boyası sökücü, sert zemin boya sökücü ve boya sökücü jel ürünler.

Betondan boya nasıl çıkar Boya sökücü nerelerde kullanılır;

Betondan boya nasıl çıkar

  • Beton zeminlerden istenmeyen boyaların sökülmesinde boya sökücü Betonixir-P kullanılır.
  • Bina dış cephelerindeki betondan boya nasıl çıkar boyayı sökmede boya sökücü Betonixir-P öneriyoruz.
  • Seramik veya fayans üzerine sonradan atılmış boyaların sökülmesinde fayans ve seramiğe zarar vermeyen Boya sökücü Betonixir-P kullanın.
  • Mermer ve benzeri yüzeylerde sonradan atılmış boyaların sökülmesi için Boya sökücü Betonixir-P kullanınız. Betondan boya nasıl çıkar mermer ve türevlerine zarar vermez. Mermer üzerindeki cila tabakasını söker. Bu nedenle mermer yüzeylerde kullanırken lütfen dikkat ediniz.

Beton Boya çözücü BetonixiR-P özellikleri;

Beton boya çözücü

Sert zeminlerde stabil Boya sökücü Betonixir. Dik yüzeylere uygun ve dik yüzeylerde betona kadar nüfus edebilen boya sökücü Betonixir-P. Çok kısa sürede efektif boya sökme işlemi yapan boya sökücü Betonixir-P. Tüm duvar ve sanayi boyalarını sökmede etkili Boya sökücü Betonixir-P.

Beton Boya sökücü BetonixiR-P Ambalajları

  • Beton boya sökücü 35 kg pe bidon
  • Betondan boya nasıl çıkar beton boya çözücü 250 kg pe varil
  • Beton boya çözücü 1200 kg IBC tank
  • Betondan boya nasıl çıkar beton boya çıkarıcı 18000 kg Tanker ile sevk edilebilir. Boya sökücü beton üzeri sökücü için mesa kimya iletişim linkine tıklayınız.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır