BLOG KATEGORİLERİ
Bisiklet boyası nasıl çıkar

Bisiklet boyası nasıl çıkar

Bisiklet boyası çözücü

Kullandığınız bisikletlerde değişiklik yapmak istediniz ve Bisiklet boyası nasıl çıkar diye sordunuz. İşte şimdi söz bizde yöntemsel faklılıklar değişebilmektedir. Genel boya sökme yöntemleri ile aynı yöntemler diyebiliriz. Fakat biz size doğrusunu yazalım. genelde bireysel kullanıcılar kullandığı içinde net açıklayalım istedik.Bisiklet boya sökücü ürün grubundaki diğer çeşitler de işinize yarayabilir.

Bisiklet boyası sökücü

 

Bisiklet boyası sökücü ürünler nelerdir Bisiklet boyası nasıl çıkar

Öncelikle söküm için kullanılan yöntemleri söyleyelim. Bizim tavsiyemiz bisiklet boya sökücü jel No paint Jelly.

  1. Zımparalama yöntemi ile bisiklet boya sokucu kullanımı. Genellikle bisikletin omurgasına zarar verir ama bireysel kullanıcılar bisikletin gövdesi kırıldığında bunu anlayabilir. Bir çukura girdiğinizde bisikletiniz kırılmış ise bilin bu yöntemden kaynaklanır.
  2. Yakma yöntemi bu yöntem eskiden beri kullanılır. Boya yakılarak tekrar temizlenir. Üzerine boya atılarak alt tabak kapatılır. Yine ciddi çukur veya engele girildiğinde de bisiklet kırılma veya yamulma yaşayacaktır.
  3. Yöntem kimyasal boya sökücü jel ürünler. En güvenli gruptur. Bunda da dikkat etmeniz gereken bazı boya çözücü jel ürünler plastiğe zarar verir. Bu nedenle öncelikle lastikleri sökün sonra işlem yapın. Doğru kullanım kesinlikle boya çıkarıcı ve boya sokucu jel üründür.

 

Bisiklet boya sokucu ve boya cozucu ürün hataları nelerdir.

bisiklet boyası nasıl sökülür

Yakma ve zımparalama gibi yöntemler zaten mukavemet ve denge üzerine kurulmuş olan sistemi bitirir. Bu ne demektir. Metal hidrojen gevrekliği düştüğü için yük taşıma esnasında zorlanmalara metal dayanamaz. Bu nedenle kesinlikle bu yöntemlerden uzak durulmalıdır. Hızla giderken gireceğiniz bir çukur veya engel de bisikletiniz kırılacak ve en iyi ihtimalle yaralanacaksınız. Kendi başınıza yapabileceğiniz boya cozucu ve boya sokucu uygulaması güvenlik için tek seçenektir. Bisiklet boyası sökücü ürünler sıvı ve jel olarak ikiye ayrılır. Bisiklet boyası çözücü istenilen vizkozite ve akıcılık ile sizlere sunulabilir. Bisiklet boyası çıkarıcı Ambalajlar 35 kg dan başlayarak 19000 kg arası değişmektedir. Bisiklet boyasi sokucu istenilen renk ve kokuda sizlere sunulur. Bisiklet boyasi cozucu 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Bisiklet boyasi cikarici fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Bisiklet boyası nasıl çıkar


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır