BLOG KATEGORİLERİ
Ağır yağ ve karbon sökücü Toz

Ağır yağ ve karbon sökücü Toz

Ultrasonik yıkama makinelerinde yağ alma maddesi olarak kullanılan ağır yağ ve karbon sökücü toz. Sanayide kullanılan yıkama makinelerinin tamamında ağır yağ ve karbon çözücü toz olarak kullanılan yağ alma kimyasalı dır. Sıcak veya soğuk kullanılabilen bir üründür. Tambur sistemli veya püskürtme olarak tüm makinelerin çalışmasına uygundur. Ağır yağ ve karbon temizleme toz ürünü tüm metaller ile uyumludur alüminyumda karartma yapmaz.

Ağır yağ ve karbon sökücü Toz ultasonik temizleme yağ alma maddesi nedir

Ağır yağ ve karbon sökücü toz
Ağır yağ ve karbon sökücü toz ürün sanayide yıkama makinelerinde kullanılır. Su ile seyreltilip sıcak veya soğuk kullanım imkanı sunulan bir üründür. En yağır yağlarda bile yağ çözücü efektini kaybetmeyen ağır yağ ve karbon çözücü toz kullanımı çok basittir. Piyasa şartlarında çok çeşitli seçenekleri ağır yağ ve karbon sökücü toz vardır. Alüminyum veya metallere göre ayrı ayrı satın alınır genellikle. Su sistemleri bizim ürünümüzde çok fark etmiyor her türlü su sertliğinde rahatlıkla işlem görür ağır yağ ve karbon temizleme toz ürünü.

Ağır yağ ve karbon çözücü Toz ürün nasıl kullanılır?

Ağır yağ ve karbon çözücü toz
Makine haznesine veya direk suya ilave edilerek eritilir. Kullanıcı yağ ağırlığına göre alışılmış oranda ultrasonik temizleme ağır yağ ve karbon sökücü toz ilavesi yapar.

  • Su içerisine istenilen oranda karıştırılarak sıcak veya soğuk olarak metal yıkama ağır yağ ve karbon sökücü ürün olarak kullanılmaktadır.
  • Tüm metallerde güvenle kullanılması hiçbir metalde karartma yapmaması yağ sökücü, çözücü ürününün kullanıcıya sunduğu önemli avantajdır.
  • Kokusu olmayan ağır yağ ve karbon sökücü toz üründür.
  • Yağ sökücü özelliği çok üst seviyede olup istenilen yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir.

Ağır yağ ve karbon temizleme Toz ambalaj

Ağır yağ ve karbon temizleme toz
Ağır yağ ve karbon temizleme toz ambalaj miktarları 25 kg çuval veya palet ile satılmaktadır. Tüm kaplamalı metaller dahil hepsinde ağır yağ ve karbon sökücü toz kullanılabilir. Lamel yıkama makineleri için ağır yağ ve karbon çözücü toz uyumludur. Parça yıkama makineleri veya sanayide kullanılan tüm yıkama sistemleri ile ağır yağ ve karbon temizleme toz uyumludur. Ağır yağ ve karbon çözücü toz uyumlu olmayan herhangi bir sistem yoktur. Ağır yağ ve karbon sökücü toz için sorularınız var ise buradan sorabilir veya iletişime geçebilirsiniz.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır