BLOG KATEGORİLERİ
Kireç sökücü Min50H Haberleri

Kireç sökücü Min50H Haberleri

Kireç Sökücü Min50H Haberlerini buradan takip edebilir kısa bilgileri buradan alıp ürün sayfasında ürün detay bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sizin için ön bilgilendirme olacaktır. soracağın sorular var ise lütfen tarafıma iletiniz gerekli çözüm önerileri itina ile size bildirilecektir.

Kireç sökücü Min50H haber_mesa_kimya

Konsantre Kireç çözücü MIN50H nerde kullanılır

Konsantre kireç sökücü MIN-50-H sistemde alüminyum veya bakır var ise kullanılan kimyasal üründür. Çünkü alüminyum ve bakırın olduğu sistemler bizim tabirimiz ile hassas sistemlerdir. Özel alaşım metal gruplarından olduğu için sistemde 3 veya daha çok metal grubu olması nedeni ile kullanılacak kireç sökücü üründe bunların tamamına uyum göstermeli ısı vermemeli ve sistemde tahribat yaratmamalıdır. Normal bir Kireç sökücü kullanmış olsaydık sistemdeki alüminyum veya bakır hurdaya çıkacak yada kullanılmaz hale gelecekti. Tüm bunların önüne geçilebilmesi ancak ve ancak doğru sistem ürünü seçme ile mümkündür.Güçlü Konsantre kireç sökücü ürün seçerken nelere dikkat edilir. Öncelikle sisteminizi çok iyi tanıyın. Sisteminizin su hacmini ve dolaşım hacmini öğrenin. Sisteminizin en son ne zaman temizlik yapıldığına emin olun.

 

Kireç sökücü Min50H haber

Konsantre Kireç Çözücü Min50H Bakır ve Alüminyuma zarar vermez

Endüstriyel kireç sökücü ürünlerin geliştirilmesindeki en önemli etken sanayinin gelişmesidir. Isıtma ve soğutma maliyetlerinde daha dayanıklı metallere ihtiyaç duyulur. Bu dayanıklı metaller ise alüminyum ve bakır dır. Sistemde bunların olması önemlidir. Bu metalleri her ürün ile temizlemek zordur. Çünkü bilinen asitler bu ürünlere zarar verir. Bu nedenle bu kirec sokucu ürün üretilmiştir. Çünkü bakır ve alüminyuma zarar vermeden kirec cozucu kullanımı sistem açısından hayatidir. Burada kullanılacak asit cinsi çok önemlidir. İçerikde ne kadar fazla inhibitör kullansanızda önemi yoktur. Doğru asit değil ise sorunlar daha sonra sistemin çökmesi olarak görülebilir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır