BLOG KATEGORİLERİ
Boya sökücü Alkali

Boya sökücü alkali

Alkali boya sökücü

Alkali boya sökücü kimyasal alkali boya çözücü kimyasallar. Alkali boya çıkarıcı ve alkali boya sökücüler neden kullanılır. Alkali boya çıkarıcılar kullanımı ve çeşitleri. Endüstriyel boya sistemlerinde hatalı boyalar için boya sökücü kullanım işlemi değişmektedir. İstenen söküm özelliği ve niteliğine göre sistem ve türev değişikliği sebebi ile alkali boya sökücü ürün ihtiyacı olmuştur. Özel boyalarda sökümü çok farklıdır.

Alkali boya Sökücü alkali nedir

Boya sökücü alkali ürünlerin kullanımı daldırma veya jel tipindedir. Kullanım amacı daha çok boya parçalarının daha küçük boyutta sökülmesin sağlamak amacı ile kullanılır. Partikül boyutları küçülen boya parçacıkları filtreleme sistemi ile sistemden daha kolay alınması için kullanılır.

Alkali boya çözücü alkali ürünümüzün tanımı ve kullanım alanları

Alkali boya sökücüler

Alkali boya sökücü tüm metal plastik gibi aksamlardan boya sökme işlemi için kullanılır. Sıcak veya soğuk olarak kullanılabilen boya sökücü grubundadır. Tüm yüzeylerde güvenle Alkali boya sökücü, alkali boya çözücü alkali boya çıkarıcı ürünler kullanılır. Alkali boya çözücü çözücü ürünler sistem ürünleridir daldırma olarak kullanılır. Alkali boya çıkarıcı sökücüler çözücüler ve çıkarıcılar yanıcı parlayıcı ve patlayıcı değildir. Alkali boya sökücü ürünler tüm metallere göre üretilmiştir. Yüksek ph lı ürün grubundadır. Sökme zamanları solvent bazlı boya sökücü ürünlere göre daha uzundur. Solvent bazlı boya sökücü ürünlere göre daha zararsız ürünlerdir.

Alkali boya çözücü nasıl kullanılır

Alkali boya çözücü

Genellikle daldırma olarak kullanılır. Alkali jel boya sökücü jel üründe mevcuttur. Daldırma tanklarına konulan alkali boya sokucu içerisine boyası sökülecek parçalar daldırılır. Tankların yapısı plastik veya metal olabilir. Daldırma sepetlerine konarak parçaların calaskal ile alkali boya çözücü sıvı içine daldırılması sağlanır. Bu işlem esnasında sıvının dolumuna dikkat edilmelidir. Bir müddet bekletilen parçalar boyalarının söküldüğünden emin olunduktan sonra çıkartılır ve durulanır. Lütfen standart güvenlik önlemlerini alınız. Yasalar gereği olması gereken tüm güvenlik önlemleri sds lerinde yazmaktadır. Onaylı sds lerini tarafımızdan isteyebilirsiniz.

Alkali boya sökücüler ürünümüzün ambalaj şekilleri

Boya çözücü alkali

  • Alkali boya sökücüler 30 kg deneme ambalajı ile alkali boya cozucu satın alabilirsiniz.
  • Alkali boya sökücüler 210 kg yarı standart ambalajı ile alkali boya sokucu temin edilir.
  • Alkali boya sökücüler 1000 kg Standart ambalajı ile sevkini isteyebilirsiniz.
  • Boya sökücü alkali 25 kg çuval olarak endüstriyel kullanım için hizmetinize sunulmuştur.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır