limon kolonyası amorati 100ml kutusuz
%22

limon kolonyası amorati 100ml kutusuz

12,00 ₺ 9,40 ₺ KDV Dahil
limon kolonyası amorati 100ml kutulu
%19

limon kolonyası amorati 100ml kutulu

14,00 ₺ 11,40 ₺ KDV Dahil
limon kolonyası amorati 200ml kutusuz
%13

limon kolonyası amorati 200ml kutusuz

16,00 ₺ 14,00 ₺ KDV Dahil
limon kolonyası amorati 200ml kutulu
%11

limon kolonyası amorati 200ml kutulu

18,00 ₺ 16,00 ₺ KDV Dahil
limon kolonyası amorati 400ml kutusuz
%15

limon kolonyası amorati 400ml kutusuz

20,00 ₺ 17,00 ₺ KDV Dahil
limon kolonyası amorati 400ml kutulu
%9

limon kolonyası amorati 400ml kutulu

22,00 ₺ 20,00 ₺ KDV Dahil

Kolonya fiyatları 80 c kolonya çeşitleri

Kolonya üretimi ciddi bir iştir çok iyi koku seçimi çok iyi alkol seçimi ve tasarım gerektirir. Mesa kimya Kozmetik ürünleri kolonya çeşitleri kozmetik toptan ürünler ve parakende satışları vardır. 5 lt kolonya 80 derece limon kolonyası Kozmetik alışveriş yapabilirsiniz. Kozmetik firması 80 c kolonya 5 litre 70 c kolonya kozmetik fabrikası olarak hizmet vermektedir. Kolonya çeşitleri ve isteğe göre kolonya fiyatları ile antibakterial el jeli üretimleri vardir. Biosidal ruhsatlı ve üretim izin girişli ürünler mevcuttur.

Limon kolonya fiyatları

400 ml kolonya Fason üretim yaptırmak isteyen firmalar

Kolonya markaları amorati. İsterseniz firmanıza özel tasarım yaptırabilir firmanızın logosu ve ismi ile üretim yaptırabilirsiniz. Üretim metodu farklılık gösterse de bekletme filtreleme ve kontrol mekanızması değişkenlik gösterebilir. Toprak filtreleme normal filtereleme arasındaki fark ürünün kalitesini belirler. Filtreleme sırası bekletme sırası ve bekletme sırasında ki operasyonları parfüm seçimine göre farklıdır.  100 ml kolonya kozmetik bakım kozmetik bayilik kolonya fiyatları 9,90 tl den başlar. 

80 c kolonya 200 ml 5 lt üretim hangi kalitede nasıl yapılır

90 c kolonya kozmetik bayilik verilir. Kalite ölçeklendirme ve piyasaya sunum öncesi kontroller. Genel kontroller alkol seviyesi parfüm seviyesi ölçümü gerekir. Alkol seviyelendirme ve kontrollerinde katkı alkollerin limitler dahilinde kalması. Süreç yönetimi üretimden önce yapılması ve sürecin kontrollerinin saatlik 3 saatlik 3 günlük periyotlar ile kontrolü gerekir. Bekletim yapılan tankların paslanmaz ve plastik olmamasına özen gösterilmelidir. Ibc veya pe bidonlarda bekletilen ürünün içeriğinde mikron seviyesinde plastik bulunmaktadır. Taşıyıcı spreyin ve taşıma kabının özellikleri kozmetiğe uygunluğu ölçümlendirilmelidir. Yapılan ölçümler ürün ile karşılaştırılarak yapılan analizin doğruluğu ve sürekliliği sağlanır. %1 lik Parfüm katkısı basınç hesabı %2 de farklılıklar gösterir. %3 ve üstünde özel sirkülasyon sistemleri ile kontrol mekanizmaları sağlanmalıdır. Parfüm seçimi ifra uygunluğu kontrolü başlı başına bir kontrol sorunudur.

80 c kolonya fiyatları

80 c kolonya 100 ml üretim sonrası nelere dikkat edilir

Piyasaya sunum öncesi yapılacak listesinde. Doğada parçalanan ambalaj seçimleri. Doğada parçalanan etiket seçimleri. Kargo yönetimi ve kargoda parçalanmayacak ambalaj seçimi. Özel kontrollü dolum ünitelerinde el değmeden dolumlarının yapılması. Genel süreç yönetimi fiyatlandırma ve devamlılık adına yapılacaklar listesi oluşturma önceliği vardır. Parfüm devamlılığı alkol devamlılığı filtrasyon devamlılığı filtrasyon gaz devamlılığı. Ambalaj devamlılığı üretim stabiliziasyon devamlılığı. Mesa dezenfektan kimya endüstriyel kozmetik ürünler sanayi ve ticaret ltd şti saygılarını sunar.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır