Beton Harç sökücü betonix 1kg fiyatı
%13
Beton Harç sökücü betonix 1kg fiyatı 307,82 ₺ 268,50 ₺ KDV Dahil
Beton Sökücü
%26
Beton Sökücü 450,40 ₺ 331,25 ₺ KDV Dahil
Pasivasyon kimyasalları Pasivex
%44
Pasivasyon kimyasalları Pasivex 635,49 ₺ 357,46 ₺ KDV Dahil
Betonu ne eritir
%40
Betonu ne eritir 3.177,46 ₺ 1.906,47 ₺ KDV Dahil
Çimento sökücü
%42
Çimento sökücü 476,62 ₺ 278,03 ₺ KDV Dahil
Eski karo taşları nasıl temizlenir
%43
Eski karo taşları nasıl temizlenir 556,05 ₺ 317,75 ₺ KDV Dahil
Borudaki beton nasıl eritilir
Borudaki beton nasıl eritilir 476,62 ₺ 375,34 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü asit fiyatları betonix 10 kg
%-13
Beton sökücü asit fiyatları betonix 10 kg 1.191,55 ₺ 1.344,06 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü betonix 20kg fiyatları
%-17
Beton sökücü betonix 20kg fiyatları 1.707,88 ₺ 1.991,87 ₺ KDV Dahil
Betonix beton sokucu kimyasal 5 kg
%-21
Betonix beton sokucu kimyasal 5 kg 556,05 ₺ 670,44 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü betonix pvc
%19
Beton sökücü betonix pvc 476,62 ₺ 387,65 ₺ KDV Dahil
Araba Beton Sökücü
%9
Araba Beton Sökücü 297,89 ₺ 271,28 ₺ KDV Dahil

Beton harç sökücü BETONiX beton sökücü

Betonları taşıyan kamyonlar veya mikserlerin temizliği için Beton harç sökücü BETONiX beton sökücü olarak üretilmiştir. Üretilir ike sektörün eksileri dikkate alınmış ve metal koruyucu inhibitör ve boya koruyucu katkısı ile yeni nesil olarak sizlere sunulmuştur. Metalleri koruyan inhibitör katkısı boyaları koruyucu yüzey aktifler ile araçlarınızı daha güvenli temizlemek amaçtır. Şayet diğer ürünleri kullanıp betonları taşıyan mikserlerinizin boyası sararmış ise de mikspar adlı boya rengini geri getirici ürünümüzü kullanmanızı öneririz. Elektrik pano temizleme ve motor temizleme yapacaksanız uygun kimyasallar bu sayfada yer alır.

Beton harç sökücü

Beton sökücü BETONiX-pvc Beton harç sökücü nerelerde kullanılır

Betonları talıyan mikserlerde beton üretim tesislerin de ki ekipmanların temizlenmesin kullanılır. Betonların üretildiği siloların dış ve iç temizliklerin de kullanılır. Betonların temas ettiği tüm kara taşıtı ve araçların temizliklerinde kullanılır.

Beton sökücü BETONiX Beton harç sökücü farkı nedir

Metalleri koruyucu inhibitör katkısı piyasada en çok olan ürün betonix bu katkı % 17 dir. Orjinal araç boyasını koruma karkısı % 12 dir. Sektörde sararan mikser veya sararan kamyonlar görüyorsanız bu katkılar olmadığı içindir. Metal koruyucuları bulunmayan ürünler için araçların metal aksamları risk altındadır. Pas sökücü kullanımı gerektirebilir benzeri Bu riskler aşağıda sıralanmıştır.

beton sökücü

  • Mikserleriniz sararıyor ve rengi atıyor ise boya koruyucu içermeyen bir beton sökücü 5 kg beton harç sökücü alıyorsunuz demektir. Mikserlerinizi beyazlatmak isterseniz mikspar adlı ürünümüzü kullanınız. Bakım öncesi mikserleri alt yağ temizleme işlemi için yağ çözücü kullanabilirsiniz.
  • Mikser metal aksamlar sürekli paslanıyor veya kırılma yaşanıyor ise metal koruyucu inhibitör aldığınız ürün de yok demektir. Çünkü metalleri koruyucu inhibitör olmayan ürünler stres çatlakları yapar hidrojen gevrekliklerine zarar verin metallerin. Bu nedenle hayati bir konudur ürün içerisinde mutlaka inhibitör oranı sorunuz ve gerekir ise gerekli testleri yapınız. Bu test çok basittir bir metali veya çiviyi içerisine atın bekletin pas yapıyor veya kararıyor ise inhibitör yoktur. Sprey fiyatları göz atmak isteyenler bu sayfaya buyursun.

Araba Beton sökücü BETONiX nasıl kullanılır

Betonların ağırlığına göre konsantre ediniz. Bu şekilde çok ekonomik olarak kullanabilirsiniz. Betonların donmuş olduğu yüzeyleri kontol edin ağırlıklarına göre deneme yaparak doğru kullanım oranını bulunuz. 1 Birim betonix 1 birim ile 10 birim su arasında sulandırılarak yüzey ağırlığına göre kullanınız. El temizleme kremi çeşitleri için bu sayfamıza göz atın inşaat işleri zordur ve eller hep yağlıdır. Araç temizlik ürünleri bu sayfamızdan bakınız.

Önerilerimiz ve dikkat edilecekler

Borudaki beton nasıl eritilir sorunlarınıza çözüm olabiliriz. Betonu ne eritir sorunu olanlar için çözüm sunuyoruz. Beton harç sökücü betonix 1 kg küçük ambalaj isteyenlere özel satın alabilirsiniz. Beton sökücü asit arayanlar için harka bir seçim olacaktır. Beton sökücü betonix fiyatları 20 kg ambalajlarda sizler için daha ekonomik bir seçim olacaktır. Çimento sökücü olarak kullanabileceğiniz harika bir ürün. Eski karo taşları nasıl temizlenir sorunu yaşayanlara özel üretilen ürünle sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sararmış beton mikserleri için mikspar kullanın eski boyasına geri kavuşsun. Beton zemin yağ temizleyici ihtiyacı olanlar için. Pas sökücü grubumuz sizlere özel pas giderici ürünleri barındırır. Yağ çözücü ürün grubumuz her türlü yağ ve kir problemlerinize çözüm üretir. Boya problemlerinizde kullanabileceğiniz boya sökücü bu sayfada yer alır. Kireç sökücü ürünlerimiz ve çeşitleri bu sayfamızda yer alır. Boya öncesi metal yüzey hazırlayıcı ihtiyacınız olabilir. Ağır yağ çözücüler bu sayfamızda bakabilirsiniz.

Beton sökücü FAQ

Beton sökücü

Beton üretim tesisleri ve beton taşıma araçları için kullanılır. Kurumuş ve kalıplaşmış betonun istenmeyen yüzeylerden sökülmesi için üretilmiştir.

Beton harç sökücü

Beton ve harç kalıntılarının temizlenmesi için konsantre veya yüzeye göre direk kullanım olarak üretilen ürünlerdir.

Beton sökücü asit

Betonların ve harçların sökülmesine yardımcı olarak kullanılan ürünlerin içeriğinde kullanılan kimyasallara verilen isimdir.

Araba beton sökücü

Araç ve otomobil yüzeylerine sıçrayan betonların ve harçların temizlenmesi için kullanılan araç boya ve cilasına zarar vermeyen ürünlerdir. Çıplak metaller üzerinde kullanılması tavsiye edilmez.

Araç beton sökücü

Araç yüzeylerindeki betonların temizlenmesi amacı ile üretilmiştir.

Betonix beton sökücü

Beton üretim tesisleri ve beton taşıma araçları için hızlı temizlik amacı ile üretilen beton sökücü ürünlerdir.

Beton sökücü sprey

Trigger sprey aparatı ile kullanıma hazır olarak satılan betonları temizleme ürünleridir.

Harç beton sökücü

Üretim hattı ve taşıma araçlarının makinelerin üzerindeki betonların sökülmesi amacaı ile üretilen ürünlerdir. Sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır