BLOG KATEGORİLERİ
Boya sökücü astar için

Boya sökücü astar için

Astar boya sökücü astar boya çözücü astar boya çıkarıcı astar boya çözücüler. Astar boya sökücüler astar boya çıkarıcılar boya sökücü astar için sökücü olarak kullanılırlar. Astar boya nasıl sökülür boya altı astar uygulamaları oldukça farklı astar boya sökücü ürün gerektirebilir. Bu nedenle özellikle astar uygulamaları orantısız olabilir. Farklı tip astar uygulamaları için uygun astar boya çözücü ve sökücü ürün gereksiniminde kullanılır. Kazıma veya canavar zımpara kullanımını önlemek amacı ile üretilmiş astar boya sökücüler bir üründür. Bunların saç ve kaportaya verdiği hasara karşı astar boya çıkarıcı üretilmiştir.

Astar boya sökücü

Astar boya sökücü çok kalın astar tabakalarının boyalarını sökmek için üretilmiştir. Astar boya sökücü Metal üzerine üretim esnasında çekilmiş kalın astarların normal boya sökücü ürünlerin çalışmadığı durumlarda kullanılan boya çözücü türevidir. Astar boya çözücü kalınlığın oluştuğu veya eskiyen astarların yüzeyden kazınmasını imkansız kıldığı durumlarda kullanılan boya sökücü ürünler grubundadır. Yapısı diğer boya sökücü ürünlerden daha sert ve agresiftir. Bu nedenle yüzeyde işlem süresi daha uzundur. Astar boya sökücü ürünlerin kısıtlı kullanım alanları vardır. Bu nedenle Astar boya sökücüler üretildiği andan itibaren 3 ay içerisinde tüketilmesi gerekir.

Astar boya çözücü

Astar Boya çözücü ve astar sökücü astar boya nasıl sökülür nasıl kullanılır


Astar boya nasıl sökülür

Jel veya sıvı tipte temin edebilirsiniz. Astar boya sökücü Jel tipi fırça veya rulo ile sürülerek yüzeyde tutunur. 15 dakika kadar bekledikten sonra yüzey den astar ile beraber sökülür. Jel ürünlerin kullanımı daha kolay ve maliyet açısından daha ekonomik kullanım imkanı sunar. Sıvı ürünlerde ise ilk kurulum maliyeti oldukça yüksektir. Bu nedenle yatırım maliyetini karşılayacak seri bir iş olmak zorundadır. Daldırma prosesleri plastik kaplamalı tanklardan oluşmalıdır. Tanklar üzerinde calaskal hareket edecek şekilde olmalıdır. Calaskal ile sepetler içine konulan parçalar tanka daldırılır. Bir müddet bekletildikten sonra astar boya çözücü ile boyası sökülen ürünler durulama yapılır. Durulama yapılan ürünler paketlemeye hazırdır. Tank içerisindeki malzeme üzerine ilaveler ile kullanılabilir. Tankın değiştirilmesi gerekmez. Astar boya sökücü ve astar sökücü gençleştirme kabul eder.

 

Astar boya sökücüler ambalajları.

Astar boya çözücüler

    • 35 kg pe bidon Astar boya çözücü satın alma işlemi yapılabilir.
    • 250 kg pe varil Astar boya çıkarıcı satın alabilirsiniz.
    • 1200 kg IBC tank Astar boya sökücüler hızlı tüketimleriniz var ise satın alınız.
    • Astar boya sökücü 18000 kg Tanker olarak satışı mümkündür.

Astar boya sökücüler


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır