Ağır yağ sökücü Scrubby-C
%20
Ağır yağ sökücü Scrubby-C 397,18 ₺ 317,75 ₺ KDV Dahil
Yer temizleme makinesi deterjanı Scrubby pro 20 kg
%12
Yer temizleme makinesi deterjanı Scrubby pro 20 kg 2.978,87 ₺ 2.621,40 ₺ KDV Dahil
Zemin temizleme makinası deterjanı SCRUBBY-PRO 30 kg
%41
Zemin temizleme makinası deterjanı SCRUBBY-PRO 30 kg 6.354,91 ₺ 3.773,23 ₺ KDV Dahil

Zemin temizleme makinası deterjanı çeşitleri

Zemin temizleme makinası deterjanı SCRUBY: Daha çok Alışveriş merkezleri ve temiz alan kullanımlarına uygundur. Yoğun parfüm kokusu vardır. Yer temizleme makinesi deterjanı SCRUBY-PRO: Fabrika ortamları ve sanayiler için uygundur. Çok ağır yağ veya lastik izi olan zeminleri kolaylıkla temizlersiniz. Zemin temizleme ilaçları SCRUBY-C: Fayans kaplı yüzeyler için temizlik sonrası kayma problemi yaratmadığı için tercih edilir.

Yer temizleme makinesi deterjanı SCRUBY serisi özellikleri

Zemin temizleme makinası deterjanı üç ürün de konsantre ürünlerdir. Kullanım esnasında çok ekonomik birim maliyet ile kullanabilirsiniz. Köpüğü kontrollüdür. Köpüren ürünler makinenin motorunu yakar. Kullanım esnasında makine de köpük görmezsiniz. Ayrıca ürününüz köpürüyor ise ek maliyet köpük kesici almalısınız. Aluminyum, bakır veya plastik aksamlara zarar vermezler. Eğer makineniz sürekli bozuluyor ise bunun en önemli sebebi kullandığınız Zemin temizleme makinası deterjanı alüminyum bakır veya plastiğe zarar verdiği içindir.

zemin temizleme makinası deterjanı

Zemin temizleme ilaçları scrubby nasıl kullanılmalıdır

yer temizleme makinesi deterjanı

1-Makinenizi kontrol etmelisiniz su deposu haznesi kaç litre su alıyor. Çünkü konsantre Zemin temizleme makinası deterjanı oranı belirlemek için bunu bilmek zorundayız. Eğer 60 litre alıyor ise 3 Yer temizleme makinesi deterjanı özellikleri de farklı olmasına rağmen 1 litre ürün kafi gelecektir. 2- Makineniz hangi zemin de çalışacak ise. Epoksi helikopter beton veya fayans granit gibi çeşitlendirilebilir. Bu zemine göre ped seçimi yapmalısınız. Makine ped seçimin den sonra artık makineniz ve siz kullanıma hazırsınız. 3- Çok ağır kirli yağlı lastik izi dolmuş bir zemini temizleyecekseniz. İlk temizlik için geçerli olmak üzere öncelikle bir kaç defa ıslatma ve fırçalama yapmanız gerekmektedir. Kirlerin çıktığına emin olduktan sonra işlemi sonlandırabilirsiniz.

zemin temizleme ilaçları

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır