BLOG KATEGORİLERİ
Ağır yağ ve karbon sökücü alkali

Ağır yağ ve karbon sökücü alkali

Ağır yağ ve karbon sökücü alkali ürünler genellikle sanayide yağ sökücü amaçlı kullanılan ürünlerdir. Ağır yağ ve karbon çözücü alkali yapısı gereği yüksek alkali ürünlerin karışımıdır. Ağır karbon ve yağ sökücü alkali konsantre de olabilir direk kullanımda. Ağır karbon ve yağ çözücü alkali sprey veya daldırma olarak kullanılabilir. Silme yapılmadan önce kullanılacağı yüzeyi çok iyi bilmek gerekmektedir.

Ağır yağ ve karbon sökücü alkali ürün

Genel yapısı ağır yağ ve karbon sökücü alkali bazdaki ürün ph 7 ile 14 aralığında formül üze edilmektedir. Alkali bazdaki bir karbon-ize olmuş kirler için temizlik maddesidir. Silikat veya türevleri ile formüle edilir. Daha çok yüzey aktiflerin yapısı itibari alkali dayanımı göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Ağır yağ ve karbon çözücü alkali ürünlerin tahriş gücü çok yüksektir. Bu nedene kullanmadan önce görünmeyen bir yüzeyde test ediniz. Ağır karbon ve yağ sökücü alkali konsantre miktarı kullanılacak yüzeye göre değişmektedir. Ağır karbon ve yağ çözücü alkali kullanılacak sprey apar-atları plastik veya metal olmalıdır.

Ağır yağ ve karbon çözücü alkali özellikleri

Ağır yağ sökücü ve karbon sökücü alkali ürün ph seviyesi yağ ile emise olabilecek şekildedir. Yüzeydeki yağı kendi içeriğinde bulunan emülgatörler ile biçim değiştirip yüzeyden kolayca akmasını sağlayacak formüle sahiptir. Ağır yağ ve karbon çözücü alkali yüksek alkali değeri ve özel yağ bazlı emülgatör ve etoxile alkoller ile sentez lenmiştir. Neticesinde karbon durumuna gelmiş ve yüzeyde kabuklaşmış oluşumlar içindir. Ağır yağ ve karbon sökücü olarak tasarlanmıştır. Yüksek alkali olması süreç içerisinde doğru uygulama ve doğru zemin etüdünün yapılması neticesinde tam sonuç alınmaktadır. Ağır karbon ve yağ çözücü alkali boyalı veya boyasız yüzeyler de kullanım oranları farklıdır.

Ağır karbon ve yağ sökücü alkali nasıl kullanılır

Ağır yağ sökücü ve karbon sökücü alkali ürün belirli oranlarda su ile karıştırılarak kullanılır. Aynı zamanda yağ ile emise olabilecek azami seyrelme oranlarının üstünde veya altında kullanımı mümkündür. Sonuç açısından değişkenlik göstermemektedir. İstenilen oranda su ile karışır istenilen oranda yağ ile emise olabilme yetisine sahiptir. Ortalama kullanımı 1 birim Ağır yağ ve karbon sökücü alkali 10 birim su ile seyreltilerek kullanılır.

Ağır karbon ve yağ çözücü alkali ambalaj

Ağır karbon ve yağ sökücü alkali deneme ambalajı 30 Kg dır. Ağır yağ ve karbon sökücü alkali yarı standart ambalajı 210 kg lık olarak sizlere sunulmaktadır. Ağır yağ ve karbon çözücü alkali standart ambalajları ise 1100 kg veya tanker olarak satın alınabilmektedir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır