BLOG KATEGORİLERİ
Oto boya cikarici

Oto boya cikarici

Oto servisleri ve sanayilerin vazgeçilmez geri kazanım oto boya çıkarıcı ürünleridir. Otomobillerin eskiyen veya kaza gören yerlerinin boyanmadan önce eski boya çıkarıcı olarak kullanılırlar. Eski boya çıktık dan sonraki süreçte yüzey hazırlığı tam yapılıp yeni boya atılmasının ön şartıdır. Bu nedenle oto ve servislerde sıkça kullanılan boya çıkarma yöntemidir. Oto boyası nasıl sökülür araştırıyor iseniz doğru sitede siniz.

Oto boya cikarici

Oto boya çıkarıcı jel çeşitleri ile oto boyası nasıl sökülür

Oto boya çıkarıcı jel, oto boya çıkarıcı jel asidik, oto boya çıkarıcı sıvı ve oto boya çıkarıcı sıvı asidik olarak ayırabiliriz. Hurdacılar genellikle daldırma boya cikarici sıvı ürün kullanmaktadır. Çünkü seri işlerde en önemli ve maliyet açısından daha ekonomiktir. Daldırma boya çıkarıcı sıvı ürünlerde çeşitlerine göre de söküm şekli değişmektedir. Bu nedenle lütfen uygulama öncesi bilgi alınız. Küçük oto servisleri ve çabuk iş yapan yerlerin kullanımları jel tipidir. Çünkü jel boya çıkarıcı ürün anında müdahale ve çabuk tepki vermesi ile tercih ediliyor.

Oto boya çıkarıcı jel

Oto boya cikarici jel nasıl kullanılır

Oto boya cikarici jel yüzeye fırça veya rulo yardımı ile sürülür. Takribi 5 ile 10 dakika beklenilir. Boya çıkarıcı jel işlemini yapmış ve boyayı çıkartmıştır. Sadece boya atıklarını yüzeyden almak gerekir. Daha sonra boya öncesi yüzey hazırlık işlemine geçilir. Bu işlemden sonra boyaya hazır haldedir zemin. Araçların eskiyen boyalarını veya hatalı boyanan boyaların yüzeyden çıkartılması için oto boya sökücü. Oto boya cikarici, oto boya çözücü ürün ve Boya sökücü jel YouTube videolarını seyredebilirsiniz. Bu şekilde Karar verebilirsiniz. Daha sonra bizim ile iletişim kurup gerekli desteği ve nasıl kullanılacağı ile ilgili detayları alınız. Yanlış yapmadan önce doğrusunu bizden dinleyin. Boya sökücü ürünlerin genel hataları kullanıcı kaynaklıdır.

Boya çıkarıcı sıvı

Oto boya çıkarıcı sıvı ve jel ambalaj şekilleri

Küçük işletmeler için deneme ambalajı olarak 35 KG ile başlayabilirler. Küçük ve orta ölçekli firma ve işletmeler için 240 Kg Pe varil ile standart kullanıma geçebilirsiniz. Tüketim yoğunluğu olup daha ekonomik kullanmak isteyen firmalar için 1200 KG IBC tank tavsiye ederiz. Lütfen kullanmadan önce sds lerine başvurup risk tayini yapınız. Eldiven ve gözlük gibi standart iş güvenlik ekipmanları son yasa ile zorunlu güvenlik önemidir lütfen ihmal etmeyiniz.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır