BLOG KATEGORİLERİ
Ağır yağ ve karbon sökücü Nötr

Ağır yağ ve karbon sökücü Nötr

Ağır yağ ve karbon sökücü Nötr ürünler dendiğinde aklınıza ph7 6 ph7 ürünler gelsin. Ağır yağ ve karbon çözücü nötr ph seviyesi stabil çok değişken olmayan güçlü yağ sökücü yapıda ürünlerdir. Bu tür ürünlerde içerik de kullanılan malzemeler daha çok akıtma eğilimindedir. Ağır karbon ve yağ sökücü nötr gücü buradan gelir. Çözme ve sabunlaştırma yapmadan daha çok alta girerek daha ağır olan malzemeyi üste çıkartarak temizleme işlemi yapar. Ağır karbon ve yağ çözücü nötr alkol bazlı veya solvent bazlı da denebilen ürün tipleridir.

Ağır yağ ve karbon sökücü nötr Ph7 de neden kullanılır

Ağır yağ ve karbon sökücü Nötr

Ağır yağ ve karbon sökücü nötr ürünümüz ph aralığı 6 ph ile 7 ph aralığı arasındadır. Ağır yağ ve karbon sökücü nötr ürün özellikleri. Stabilize ve zarar verme oranı solvent veya su bazlı içeriklere oranla daha azdır. Ağır yağ ve karbon sökücü ürün ph seviyesinin nötr olması avantajları oldukça yüksektir. Tüm yağlar ile emise olabilmesinin yanında ürün insan ve çevre sağlığı açısında risk teşkil etmeyen yağ sökücü ürün grubundadır. Kullanıcı açısından ister jel olarak isteyebilmekte veya sıvı olarak satın alınabilmektedir. Ürün bilinen tüm yağlar ile emise olabilmekte olup yüzeyden uzaklaştırılması çok kolay ve basit bir yağ çözücü üründür. Yağ ile sabunlaşma veya in aktiflerine ayırma gibi efektleri yoktur fakat yanık yağı bile sökmekte oldukça etkili bir üründür. Ağır karbon ve yağ sökücü nötr birkaç formu bulunmaktadır. Köpüklü ağır yağ ve karbon sökücü nötr köpüksüz olanı vardır.

Ağır yağ ve karbon çözücü nötr Ph7 nasıl kullanılır.

Kullanım periyodik olarak silme püskürtme veya daldırma olarak her üç işlemde de kullanılabilir. Daldırma süreci sökme açıcından biraz daha uzundur. Daha çok kullanımı silme veya püskürtme olarak gerçekleşmektedir. Dik yüzeylerde tutunabilmesi kullanım kolaylığı sağlar. Ağır yağ ve karbon çözücü nötr bünyesine aldığı yağ ile aşağıya iner. Bir kaç tipi vardır yüzey boyalı veya boyasız olması gibi durumlarda seçim değişebilir.

Ağır karbon ve yağ sökücü nötr Boyasız yüzeyler için

Boyasız metal yüzeyler için güçlendirilmiş ağır karbon ve yağ sökücü nötr ürün kullanılır. Viskozite ayarları yapıldıktan sonraki işlem. Boyasız yüzeye püskürtme aparatı ile püskürtülür. Daha sonra basınçlı su ile yıkanarak çok temiz bir yüzey elde edilmesi sağlanır.

Ağır karbon ve yağ çözücü nötr Boyalı yüzeyler için

Boyalı yüzeylerde normal ürün kullanılır. Yüzeye püskürtülen ürün daha sonra kurulanarak temizliğin bitmesi sağlanır. Ağır yağ ve karbon sökücü nötr jel ağır yağ ve karbon çözücü nötr olarak satılmaktadır.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır