BLOG KATEGORİLERİ
MESA OİLMER mermer yağ sökücü

MESA OİLMER mermer yağ sökücü

Mermer temizleme ürünleri ile mermerden yağ lekesi nasıl çıkar. Mermer temizliği kimyasal madde ile mermer üzerindeki yağ lekesi nasıl çıkar. Mermer temizleyici kimyasallar kullanırken nelere dikkat etmeliyiz. Mermer kullanımı Endüstriyel inşaat ve fabrikaların bir çoğu giriş ve mutfak kısımlar ve bazı kullanım alanları için MESA OİLMER mermer yağ sökücü kullanmalıdır. yağ çözücü olarak mermer üzerindeki kirlerin temizliğinde kullanılır. Mermerimiz üzerinde sürekli çıkmayan lekelere sahipseniz lütfen yazıyı okuyunuz. Mermerin-izi temizlemeden önce yazıyı okumuş olmanız sizin için bir şans. Lütfen yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Mermer temizliği için kullanılan mermer yağ sökücü nedir

Mermer temizleyici


Mermer zeminler için mermer cilasına zarar vermeyen yağ sökücü üründür. Mermer cilaları farklılıklar içerir. Mermer üzerinde yağ temizliği yapılırken mermer yağ çözücü kullanmadan önce bunlara dikkat edilmelidir. Mermer üzerinde oluşan yağlar genellikle temizlik firmaları tarafından asit bazlı ürünler ile temizlenmektedir. Bu tür temizlik yapılması mermerde daha sonraki ağır yağ sökücü kullanımını artırmaktadır. Bu işlemler doğru yapıldığında aklımıza mermerden yağ lekesi nasıl çıkar sorusu gelmez. Mermer temizleme ürünleri kullanırken özelliklerine çok dikkat etmek zorundayız.

Mermer yağ sökücü ürünler ile mermer temizliği nasıl yapılmalıdır.

Mermer temizliği
Mermer üzerindeki yağ lekesi nasıl çıkar cevabı öncelikle mermer cilasına zarar vermeyecek. Ph 6 ile 10 aralığında asidik ve yüksek alkali olmayan mermer temizliği kimyasalları tercih edilmelidir. Çünkü yüksek alkali veya asit içeren ürünler mermer cilasına zarar verirken bu durum daha sonra ortaya çıkmaktadır. Mermer temizleyici kimyasallar sonrası siz ilk aşamada çok temiz bir yüzey ile karşılaşacaksınız. Daha sonra temiz ayakkabı ile dahi gezseniz yüzey lekelenecektir. Bu nedenle dikkat edilecek durumlar aşağıda sıralanmıştır.

Mermer ağır kir ve yağ sökücü ile mermerden yağ lekesi nasıl çıkar

Mermer üzerindeki yağ lekesi nasıl çıkar
Mermerden yağ lekesi nasıl çıkar sorusu önemlidir. Çünkü muhtemelen aşağıdaki mermer temizleme hataları gerçekleşmiştir. Çünkü mermer temizleyici kimyasallar doğru seçilmiş ise. Doğru mermer temizliği kimyasal maddesi kullanılmış ise. Mermer üzerindeki yağ lekesi nasıl çıkar sorusu sorulmayacaktı.

  1. Mermer yağ sökücü Sorun: Mermeri temizletmiş siniz ve hızla lekelenme devam ediyor ise mutlaka asit bazlı bir ürün kullanılmıştır.
  2. Mermer yağ sokucu Sorun: Mermerden lekeler çıkmıyor.
  3. Mermer Yağ sökücü fiyatları sorunun Kaynağı: Mermer daha önce asit bazlı kimyasal veya çok yüksek alkali ağır yağ ve kir çözücü ile temizlenmiştir üzerinde cila olmadığı için doğal tabakaya işlemiştir.

Mermer temizliği çözümü


Tekrar cila yapılması gerekmektedir. Yağ sökücüler, yağ çözücüler, mermer Mesa oilmer. Mermerlere ve fayanslara zarar vermeden nasıl yaparız. Mermer cilasına zarar vermeyen cila türlerinin hiçbirine etki etmeyen yağ sökücü formülüdür.

Mermer temizleyici Mesa-Oilmer mermer üzerindeki yağ lekesi nasıl çıkar


Konsantre mermer temizleyici olarak satılmaktadır. Mermer zemin Ağı kir ve yağ yapısına göre su ilavesi ile kullanınız. Standart kullanım miktarı % 10 ile % 3 arasında değişmektedir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır