BLOG KATEGORİLERİ
Hammaddeler

Hammaddeler

hammaddeler

Kimyasal ürünler hammaddeler endüstriyel hammadde satışlarımız ile kendi kullandığımız ürünlerden oluşur. Stokumuz da bulunan ve tedarik ettiğimiz bazı kimyasal maddeler mesa kimya kalitesi ile. Ham madde ihtiyaçlarınız ile ilgili elimizde bulunan hammaddeler ile sınırlıdır. Metilen klorür, izopropil alkol, trikloretilen ve kostik. Perkloretilen, isopropil alkol, metilen klorit ve labsa. Sud kostik, kostik soda, potas kostik, payet kostik ve sıvı kostik.

izopropil alkol hammaddeler

İzopropil alkol iPrOH; İPA CAS numarası : 67-63-0 izopropil alkol (IUPAC ismi: propan-2-ol), C3H8O, C3H7OH veya CH3CHOHCH3 kimyasal formüllerine sahip bileşik. İzopropil alkol renksiz ve yanıcıdır çok güçlü bir kokusu vardır. İsopropil alkol ikincil alkolün en basit örneğidir.1-propanol'ün yapısal izomeridir. Alkol karbon atomunun diğer iki karbon atomuna ve propil grubunun hidroksil grubuna bağlı bileşik- bazen (CH3)2CHOH şeklinde de gösterilir. Bazen izopropil alkol i-PrOH şekliyle temsil edilir. İzopropil alkol, ipa, propanol, İsopropanol, isopropilalkol.

Kostik hammaddeler

kostik çeşitleri sud kostik, kostik soda, potas kostik, payet kostik ve sıvı kostik. Kostik İngilizce adı= Caustic, bir alkali ve korozif aşındırıcı maddeler. Sodyum hidroksit bazen ismi kostik soda olarak bilinir. Potasyum hidroksit, yakıcı alkali madde potas kostik olarak da bilinir. Kalsiyum oksit, piyasa ismi kostik kireç olarak bilinir.

Metilen klorür ve metilen klorit Dichloromethane ham madde

Dcm klorlu ürünler klorometan veya metan ile klor gazı en az 400-500 °C sıcaklıkta üretilir. Bu sıcaklık metan ve klorometan geçmesi bir dizi reaksiyonlar üretmek mümkündür. Metilen klorit, methylene chloride, dichloromethane ve metilen Klorür.

Trikloretilen Trichloroethylene hammadde

Bu kimyasal bileşik trikloretilen bir halocarbon yaygın olarak kullanılan bir endüstriyel çözücü dür. Tatlı bir kokusu ile temiz yanıcı olmayan bir sıvıdır. Benzer 1,1,1-trikloretan, bilinen chlorothene. Bu IUPAC adı trichloroethene. Endüstriyel kısaltmalar vardır ticari isimler altında çeşitleri satılmaktadır. TCE, trichlor, Trike, Zor ve tri. Tri chloro ethylene, tri klor etilen, triklor etilen, trikloretilen.

Perkloretilen Tetrachloroethylene hammaddeler

Tetrachloroethyleneda bilinen adıyla sistematik adı tetrachloroethene veya perkloretilen dir. Diğer isimleri PER CHLORO ETHYLENE, perkloretilen, per klor etilen, perklor etilen ve perklor olarak da bilinir.

Diğer hammaddeler

  • Asetik asit, acetic acid, Asetikasit, Etanoik asit, CH3COOH, Acetyl hydroxide, Ethylic acid, Hydrogen acetate, Methanecarboxylic acid.
  • Beyaz ispirto
  • LABSA, labsa, lab, las, Linear Alkilbenzen sülfonik asit, Dodecylbenzene
  • Sülfonik Asit ; LAS; Laurylbenzenesulfonic asit; Laurylbenzenesulfonate; n-Dodecylbenzene
  • Sülfonik asit; Alkilbenzen sülfonat, sodyum tuz, Linear Alkilbenzen Sülfonik Asit.

sıvı kostik, Sodium hydroxide, sodyum hydroxide, hydroxide, toz kostik, coustic. Metilen Klorit, Methylene Chloride, Dichloromethane, Metilen Klorür, ipa, izopropil alkol, propanol, isopropanol, isopropil alkol, PER CHLORO ETHYLENE, perkloretilen, per klor etilen, perklor etilen, perklor, TRI CHLORO ETHYLENE, tri klor etilen, triklor etilen, trikloretilen.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır