BLOG KATEGORİLERİ
Krom sökücü Kromixir

Krom sökücü Kromixir

Plastik yüzeyler için üretilmiş üründür krom sökücü kromixir. Plastik yüzey kaplaması yapılan parlak kromaj tabakalarını sökmek ve tekrara kaplana bilmesini sağlayan ürün çeşitleridir. Bir kaç tipi vardır. Plastik malzemelere göre değişen tipleri vardır. Bu nedenle krom kaplama sökücü kromixir ürünü satın almadan önce lütfen iletişime geçiniz. Krom sökücü ve krom çözücü ürünler boya sökücü ürün grubundadır.

Krom sökücü

Krom Sökücü KROMiXiR Nedir

Krom sökücü ve krom çözücü KROMİXİR-R ile Krom nasıl sökülür. Plastik yüzeyler için üretilmiş bir üründür. Metal yüzeyler için çözüm sunmuyoruz. Krom kaplama yapılan malzemelerdeki hatalı kromları veya istenmeyen krom kaplamaların sökülmesi için üretilmiştir. Plastik malzemelerde plastik krom kaplama sökücü ürün olarak kullanılır. Krom kaplamaların çeşitleri ve üzerindeki vax yapısı fark etmeksizin tüm krom kaplı ürünlerde etkili bir krom sökücüdür. Üzerindeki vernik tabakası ile beraber söker belirli bir süre içerisinde üstteki tabaka alınıp ön daldırma banyosu olarak kullanılabilir. Krom sokucu ürünlerin her plastik yüzeyde kullanılamayacağı bilinmelidir. Çünkü plastikler farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle öncelikle ürünleri denemeli ve buna göre karar vermeliyiz.

Krom kaplama sökücü

Krom çözücü KROMiXiR krom sökme Nasıl Kullanılır

Daldırma olarak kullanılabilir bir krom sökme ürünüdür. İstenilir ise jel olarak da krom kaplama sökücü satışı vardır. Biz daldırma olarak kullanımlarını anlatacağız. Krom sökme daldırma tankı dayanıklı plastikten yapılmalıdır. Daldırılacak ürünlerin bir sepet içerisinde daldırma tankına atılması sağlanmalıdır. Daldırma yapılan plastikler kazan içerisinde üzerilerindeki kalınlığa göre bekletilir. Daha sonra çıkartılarak süzdürülür. Süz-dürülen ürünler hızlıca yıkama banyosuna alınmalıdır. Hızlıca durulamaya alınmayan ürünlerin üzerilerindeki krom artıkları tekrar yüzeye yapışabilir dikkat edilmelidir. Boya sökücü jel ürünlerimizde deneyebilirsiniz.

Krom sökme

Krom kaplama sökücü KROMiXiR ürünlerin ambalajları

Krom çözücü

30 litre pe bidon plastik üzeri krom sökücü olarak küçük işletmeler için deneme ambalajı vardır. 210 litre pe varil plastik malzeme krom kaplama sökücü orta ve küçük işletmeler için yarı standart ambalaj olarak bulur. 1000 litre IBC tank plastikler için krom sökücü orta ve büyük işletmeler için standart ambalaj olarak sunulmaktadır.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır