BLOG KATEGORİLERİ
Krom sökücü video

Krom sökücü video

Plastik yüzeyden hatalı kromaj sökücü ve kromaj çözücü kimyasal ürünler.Krom sökücüler nasıl uygulandığı ve nasıl krom söküldüğü ile ilgili video. Krom kaplanan parçaların hatalı olanlarının sökülmesi için üretilmiştir. Metal üzerinden krom sökme ile ilgili işe yaramaz. Plastik üzerinden krom kaplı malzemelerden sökmek için kullanılır. Sökülen tabakalar belirli bir süre içerisinde tank içinden alınmalıdır.

Krom sökücü nasıl kullanılır video

Kullanımları genellikle plastik krom kaplama için yapılır. Araç aksesuarları mobilya aksamları gibi yapılan kaplamaların hatalı olanlarını söküm için kullanılır. Hatalı krom malzemelerde dikkat edilecek nokta ise plastik hassasiyetidir. Eğer plastikler çok dayanıksız ise zarar görebilirler. Bu nedenle öncelikle sıvı içerisinde bir deneme yapılıp parçanın zarar görüp görmediğine bakılmalıdır.

  • Hurdaya atılan milli servetin kazanılması için çok önemli bir üründür.
  • Krom sökücü ve krom sökücüler hatalı krom sökücü olarak kullanılır.

Krom sökücü video

Krom çözücü nasıl kullanılır

Kullanım şekli videoda görüldüğü üzere daldırma dır. Sıvı olarak sevk edilen ürün bir kaba konularak içerisine hatalı parçalar daldırılır. Bir müddet beklenerek parçalar kontrol edilir. Parçalar üzerindeki vernik ve kaplama söküldüğüne emin olunduktan sonra parçalar çıkartılır. Bu esnada parçalar başka bir kaba alınarak hızlıca yıkanmalıdır. Söküm çoğaldıkça sıvıda jelleşmeye başlayacaktır. Bu jelleşme sürecinde krom sökücü sıvı ilave edilerek jelleşme azaltılabilir. Ya da sıvı değişimi yapılıp jelleşen krom çözücü sıvı ön krom sökücü olarak kullanılmalıdır.

Krom sökücü ambalajları

Ambalaj miktarlarına ise küçük işletmeler için deneme ambalajı olarak 30 kg başlamaktadır. Orta boy işletmeler için 210 kg olarak sağlanmaktadır. Daha büyük işletmeler ve alım satım yapacaklar için 1000 kg olarak satılmaktadır. Tanker bazlı isteyenler özel fiyat almalıdır. Kimyasal ürün fiyatlarına gelince bir kaç kalitesi bulunmaktadır. Bu kaliteler 6 tl ile 45 Euro arasında değişmektedir. Krom sökücü ürünler ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçiniz.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır