BLOG KATEGORİLERİ
Pas sökücü no pas haber

Pas sökücü no pas haber

pas sökücü no pas haber

No pas pas çözücü pas sökücüler grubunda asidik bazlı bir kimyasal maddedir. Pas çözücüler mesa kimya olarak iddialı olduğumuz konuların başında gelir. Metal gruplar demir ve inşaat demiri ve ağır pas için uygundur.

Pas Çıkarıcı Kimyasal ve Pas Çözücüler

Pas sökücü no pas kokusu yoktur zehirli gaz çıkışı insan ve çevre sağlığı açısından risk teşkil etmez standart atık prosedürleri geçerlidir.

İçeriğinde kullanılan hammadde ler Reach tüzüğüne uygun olarak üretilmiş tamamen güvenli pas sökücü ürünümüzdür. Onaylı msds'i vardır. Ücretsiz olarak numune isteyebilir deneyip pas sökücü pas sökücü Pas çözücü ürünü daha sonra sipariş verebilirler. Endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Yapı sektörü inşaat firmaları ve mütahitlik firmalarının vazgeçilmez ürünüdür. Bu ürün üretilmesinde emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

Pas sökücü no pas nasıl ve neden üretildi

 

Türkiyede ilk versiyonunu 2006 da çıkarttığımız fakat o dönemde yapı denetim firmaları tarafından rağbet görmemişti. deprem yönetmeliği yasallaştığı an paslı demir üzerine beton atılması yasaklanınca ürüne olan rağbet artmıştır. Toki konutları ve bir çok üniversite inşaatında kullanılan ürün kendini sektöre ıspat etmiştir. Kullanıcı açısından iki tipi vardır ürün uygulama şekline göre değişen iki tipi vardır. Daldırma olarak kullanılan veya püskürtme olarak kullanılan iki tip arasındaki vark viskozite ve dik yüzey tutunurluk şeklidir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır