BLOG KATEGORİLERİ
Isı transfer yağ kazanı temizliği danışmanlık

Isı transfer yağ kazanı temizliği danışmanlık

Isı transfer yağ kazanı temizliği danışmanlık hizmeti hangi alanları kapsar. Bu alanların harici danışmanlık hizmeti ayrıca ücrete tabidir. Çünkü işletmeler için verdiğimiz hizmet içeriği içerisinde tüm işletme sorunlarına çözüm getirmek yoktur. Sistem temizliğine başlamadan önce şartlar belirlenir. Sistemin yapısı çıkartılır ve bu yapı üzerinden çözüm üretilmeye çalışılır.

  • Isı transfer yağ kazanı için yağ temizleme işlemi yapılır.
  • Yağ kazanı temizlikleri ile ilgili temizleme işlemi sıvısı temin edilmektedir.
  • Isı transfer yağ sistemleri için danışmanlık yapılmaktadır.
  • Danışmanlık hizmetleri yerinde veya telefon ile verilebilir.
  • Bizi aramadan önce lütfen yağ firmanıza yağ ile ilgili testleri yaptırın
  • kazan ve sistemde su olup olmadığını kontrol ediniz
  • Sistem havadanlık veya diğer yerlerinden kaçak veya deformasyon olup olmadığını kontrol ediniz
  • Sistemden yağ numunesi alıp soğumasını bekleyin ve yağı gözlemledikten sonra bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Isı transfer yağ kazanı temizliği danışmanlık yapıyoruz

Isı transfer yağ kazanı temizliği danışmanlık
ısı transfer yağ kazanı temizliği ile ilgili danışmanlık vermekteyiz. Yağ kazanı temizlenmeden önce yapılacak işlemler ve testlerin yaptırılması gerekmektedir. Kızgın yağ kazanına lütfen sıcak iken müdahale etmeyiniz. Yanmış yağ kazanı temizliği su bazlı ürünler yapılamaz. Yanık yağ kazanı iç ve dış sıcaklık sensörleri çok önemlidir zaman kayıpsız aktarım yapması gerekir. Yağ kazanları temizliklerinde gerekli ekipmanlar için lütfen yardım alın. Yağ kazanı ısı ve havadanlık kontrollerini mutlaka sıklıkla yapın. Yağ ısıtma kazanı filtre temizliklerini aylık yapmayı ihmal etmeyin. Temizliği yapmadan önce gerekli güvenlik önlemlerini almanız önemlidir. Temizlenmesi gereken kazan ve boşaltım sistemi hazır halde olmalıdır. Temizlikleri yapılacak kazan ve çevresinde güvenlik şeridi alması gerekmektedir. Temizlenmesi istenen kazanların dolaşım hatları sıklıkla kontrol edilmelidir. Temizliklerinde kazanlar durdurulmalıdır. Isı transfer yağ kazanı temizliği için danışmanlık almadan lütfen yağ su ve karbon testleri metal testleri yapılmalıdır. Isı transfer yağ sökücü ürünler temizlenecek yağa göre kalori hesabına göre belirlenmelidir.

Isı transfer yağ kazanı temizleme danışmanlık ve sistem temizleme işlemi

Bu işlem makine sayısı ve sistem büyüklüğüne göre değişmektedir. Sistem tam ve eksiksiz teslim temizlenip tıkanık borular açıldıktan sonra işlem biter. Daha sonra sisteme yeni yağın alınması ve yağın çalıştırılması ayrıca ücrete tabidir. Bu işleminde tamamlanmasını isteyenler sisteme konulacak yağı hazır tutmak zorundalar.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır