BLOG KATEGORİLERİ
Ağır yağ sökücü taskisol

Epoksi yağ sökücü taskisol

Ağır yağ sökücü taskisol

Fabrikaların zeminlerinde oluşan yağların temizlenmesi için epoksi zeminlere uygun ağır yağ sökücü taskisol. Epoksi zeminler çok hassastır kullanılacak ağır yağ çözücü taskisol ise hassas yüzeylere göre tasarlanmıştır. Ağır yağ temizleme taskisol ile her türlü yağ ve kiri epoksi zemine zarar vermeden temizlersiniz. Makine ve aksamlarına zarar vermez kostik içermez.

Otomatik zemin yıkama makineleri için Ağır yağ sökücü taskisol nedir.

Ağır yağ sökücü taskisol
Zemin temizliği esnasında kullanılması gereken profesyonel otomat ağır yağ sökücü taskisol ürünümüzdür. Zeminlerdeki yağ ve kirlerin temizlenmesi için ağır yağ çözücü taskisol üretilmiştir. Köpüğü kontrollü bir üründür otomatik yıkama makinesi çalışma prensiplerine uygundur. Köpüğü kontrollü ürün kullanılması önemlidir çünkü köpük makinenin yanmasını ve bozulmasının önünü açar. Kostik katkısı olmaması da önemlidir. Çünkü kostik alüminyum ve bakır aksam üzerinde aşındırıcı dır ve delinmelere sebep olur. Ağır yağ sökücü taskisol köpüğü kontrolüdür köpük kesici kullanmanıza gerek kalmaz.

Otomat makine ilacı Ağır yağ çözücü taskisol neden kullanılır?

Ağır yağ temizleme taskisol
Otomatik zemin yıkama makineleri ile çok kısa sürede çok fazla alan yapabilmek için kullanılan makinelerdir. Ped fırça kombinasyonu ile çalışıp çok yüksek konsantrasyonlu ağır yağ sökücü taskisol ürünleridir. Çok daha uygun maliyette temizlik için tasarlanmış köpüğü kontrollü ürünler kullanılan makinelerdir. otomat makineleri için lastik izi temizleyici scrubby deneyiniz.

Ağır Yağ Temizleme taskisol otomat makine ilacı nasıl kullanılır?

Ağır yağ çözücü taskisol
1 birim ağır yağ sökücü taskisol 60 birim su ile ağır yağlarda kullanılır. 1 birim ağır yağ çözücü taskisol 100 birim su ilavesi ile tank doldurulup günlük temizlik amaçlı kullanılır. Ağır yağ çözücü Otomat makine ilacı fiyatı nedir? Ağır yağ sökücü taskisol yüksek konsantre kullanılan ürünler olduğu için ekonomik birim maliyetler ile kullanılmasına imkan tanır. Taski makinelerinde kullanılan birkaç ürünün bir tek ürüne düşürülmesini sağlamıştır. Otomatik zemin temizleme makineleri için tek ürün Ağır yağ temizleme taskisol niteliğindedir. Köpüğü kontrollü zemin yıkama ağır yağ sökücü taskisol ürünüdür. Mesasol yağ çözücü taskisol ürün tüm sanayide kullanılabilmesi mümkündür otomatik zemin temizlik makineleri ürünüdür. Tek ürün ile yağ sökme ve etkili temizlik yapmanızı sağlayacaktır. Ağır yağ çıkarıcı Ambalaj ? Ağır yağ temizleme taskisol 30 kg deneme ambalajı ile başlanabilir. Yarı standart ağır yağ çözücü taskisol ambalajları 210 kg ile başlar. Ağır yağ temizleme taskisol 1200 kg olarak satışa sunulmuştur. İşletmenizde yaşadığınız pas problemlerinizin çözümü pas sökücüler grubumuzda dır. Boya ile ilgili problemlerinizde boya sökücü ürün grubumuz size çözüm sunacaktır. İşletmenizde ısıtma soğutma sistemleri var ise kireç çözücü ve kireç önleyici ürünlerimiz ile çözüme kavuşabilirsiniz. Sanayi el temizleme kremi bakım bölümleri için cilt temizleme ve el temizleme için üretilmiştir.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır