BLOG KATEGORİLERİ
Beton harç sökücü çözücü

Beton harç sökücü çözücü

Beton santrallerinde kullanılan beton harç sökücü çözücü ürünler ve bunların kullanım şekilleri nelerdir. Beton çözücüler ve beton sökücü ile temizlik nasıl yapılır. Neden beton sökücü kullanılır. Beton sökücü ve konsantre beton çözücü çeşitleri nelerdir. Beraber inceleyelim beton sökücü videolarını izleyelim ve karar verelim.

Öncelikle sektörde kullanılan ürün taş asidi dir. zararları bilinmesine rağmen oldukça yaygın kullanımı vardır. yani halk dilinde taş asidi kimyada hidroklorik asit nitrik asit sülfürik asit belli oranlarda karıştırılarak kullanılır çok zararlıdır. Taş asidinin ( hidroklorik asit) zararları Metalde deformasyon yapar, korozyon, pas ve tufal oluşumu sağlar, boyaya zarar verir, mikserlerin tanklarındaki aşınma, delinme ve pas oluşumun tek sorumlusudur. Ayrıca yüzeyi aşındırdığı için betonun tutunmasını kolaylaştırır ve mikserlerin kazanlarında 100/50 ye varan aşınma sağlar hem kara yolu hemde işletmeler için ciddi tehlikedir.

Beton harç sökücü çözücü olarak Ne kullanılması gereklidir;

Asidine göre inhibe edilmiş ürünler kullanılmalıdır, öncelikle tercihen oxalik asit veya sülfamik asit seçilmelidir, Eğer zorunlu ise diğer asitler seçiliyor ise asidine göre inhibitör oranları çok iyi ayarlanmalıdır, Çok girilecek inhibitör veya az girilecek inhibitörün farklı zararları vardır. bu nedenle kesinlikle deney yapılması gereklidir. Bu deney nasıl yapılmalıdır.

Beton sökücü çözücü nasıl test edilir

Öncelikle kullanacağınız ürünü bir kapta seyreltip içerisine metal atınız paslandırıyor veya aşındırıyor ise kullanmayınız. bir miktar boya atınız parçalanıyor ise kullanmayınız, içerik olarak msds isteyiniz 100/12 üstü asit içeriyor ise kullanmayınız çünkü inhibe oranı ayarlanamamıştır ve gaz çıkışını kontrol ediniz. Bu konu ile daha detaylı bilgi almak için( lütfen geç olmadan danışın).

Beton harç sökücü çözücü kapanış

Beton sökücü kimyasallar. Beton çözücü ürünler ve beton sökücü ürünler nasıl kullanılır hangi çeşitleri vardır. Beton harç sökücü çözücü ürünler betonların kazara dökülmesi veya istenmeyen beton çözülüp temizlenmesi için üretilmiştir.

Mesa kimya tel : 0224 443 1263 fax: 0224 443 2463 e-mail: [email protected]


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır