Bakır Parlatma Bakırixir ile bakır nasıl parlatılır
%48
Bakır Parlatma Bakırixir ile bakır nasıl parlatılır 3.574,64 ₺ 1.866,76 ₺ KDV Dahil
Bakır Nasıl Temizlenir
%34
Bakır Nasıl Temizlenir 9.929,55 ₺ 6.513,78 ₺ KDV Dahil
Pasivasyon kimyasalları Pasivex
%44
Pasivasyon kimyasalları Pasivex 635,49 ₺ 357,46 ₺ KDV Dahil
Pirinç Parça Temizleyici ve Parlatıcı
%36
Pirinç Parça Temizleyici ve Parlatıcı 992,96 ₺ 635,49 ₺ KDV Dahil

Bakır Parlatıcı

Çok özel bir bakır parlatma ve bakır parlatıcı ürünü incelemektesiniz hoş geldiniz nasılsınız. İçinde nitrik asit, sülfürik asit ve kromik asit olmayan bir bakır parlatma düşünün. Duyabiliyorum böyle bir bakir parlatma mümkün değil deyişinizi. İşte bu nedenle çok önemli bir bakır parlatma ürünü bakırixir şimdiden sizler için hayırlı olsun. Bakır nasıl temizlenir bakir parlatma ürününü geliştirme sürecimizden bahsedeyim biraz. Bakır nasıl parlatılır 2008 yılında firma ziyaretimde bir bakır üretici firma bakır temizliği işleme prosesi ile karşılaştım. Bir hat 12 tane kazan ve asit çeşitleri ile dolu patlamaya hazır bombanın olduğu bir işletme idi. Klasik müşteri yaklaşımı hep aynı tabi ki! Bunu bakir parlatma işini çözün başka işe gerek yok parayı koyacak yer bulamazsınız. Ben ofise döndüğümde çalışma arkadaşlarımız ile toplantı yaptık. Parayı nereye koyacağız toplantısı değil tabi ki. Bir ürün geliştirme toplantısı idi bu. Bakir parlatma ürününü geliştirmeye karar verdik. Bakır parlatıcı üzerinde çalışacağız dedik demeseydik iyiydi ama demiş olduk bir defa.

Bakır Parlatma formül Çalışmada ilk gün :)

Bakır parlatıcı için önümüzde asit türleri sıralı şekilde duruyor baktım. Arkadaşlar bakir parlatıcı formüle başlayalım mı dediler. Ben asit türlerini sorunca sülfürik, nitrik ve hcı saymaya başladılar. Asit türlerinden yok yok desek de. Sonra kısa ve öz bir konuşma adamlar zaten bunları kullanıyorlar bizim farkımız ne. Bunlar sız bakır parlatma üretebilecek isek veya bunları risk limitleri altında kullanıp bu işi başarabilecek isek başlayalım dedim. Herkes de bir şaşkınlık ama herkes bunları kullanıyor inceledik bir tek italyada bir firma bu işi farklı yapıyor. O da nohow bilgi bile vermiyorlar. Evet dedim hedef İtalya'daki bakır parlatma ürününün muadilini yapmak. Türkiye de kullanan firma var mı araştıralım dedik ki üründen numune alalım. Nafile kimseye ulaşamadık.

Herkes sır gibi saklıyordu kimse bize bir şey söylememeye yemin etmişti sanki. Bakir parlatma araştırmaya devam ediyoruz. Sadece ben değil benim ile beraber 3 hocamda konuya iştirak ediyor inanılmaz bir açık çünkü. Proses kimyasalı ve bakır parlatma üretimi Türkiye de yok iştahımız iki kat arttı.

Bakır parlatıcılar

Bakır Parlatıcı Nasıl yapılır Formül Çalışmaya devam :(

Sonuç yok maalesef hala gelen sadece öneriler ve araştırmalar. Bakır parlatma sonucuna ulaşmaktan çok uzağız. Hocalar artık biz araştırıp bakarız modun da biz ise biraz moral bozukluğu ile hala devam ediyoruz. Bakir parlatma denemelerde sonuç maalesef yok. Araştırma denenen ürünlerin testleri için 1 ay ara vermeye karar verdik. Amacımız birazda kafamızı rahatlatmak ama kafamıza taktığımız için uyku yok gece yok gündüz yok. Herkesi bakır görüyorum. Eskiden nasıl yapılıyormuş diye inceliyorum ta Ebu Musa Câbir bin Hayyan ustaya kadar ulaştık netice yok. Bakır parlatıcı için asit araştırmaya devam. Pirinç parça temizleyici parlatıcı Yapacağız bu bakir parlatma kimyasalını hedef bu.

Bakir Parlatma ve Bakır Oksit Çıkarıcı Asit araştırmaları

Asit araştırmaları sonucu sonuca en çok yaklaştığımız asitler. Ekip olarak Polar asidik aminoasitlerle tepkime sonucu ulaşacağımıza karar verdik. Karar veriş sürecimiz ise negatif yüklü olması ve işleme sürecinde uyumlu kararlı davranış göstermesiydi. Kararımızı ise Glutamik asit den yana kullandık. Tepkime sonucu harika sonuca yaklaşmış hissettik kendimizi ilk denemeler oldukça uzun sürede parlatma yapma sıkıntısı meydana geliyordu. Diğer asit grupları ile karıştığında ise tepkime sonucu oluşacak varyasyon testleri için süre gerekiyordu. Başlamış olduk artık yol belliydi. Gideceğimiz formülasyon ve ulaşacağımız amaç artık bizim için sadece denemeler sonucu çıkacak ürün testlerden başarı ile geçmeliydi. Hızlandırmak için içerik sürekli yenileniyordu. Bu arada Glutamik asit gibi önemli bir asiti bize kazandıran Profesör Kikunae Ikeda'ya Teşekkürü borç biliriz.

Bakır nasıl parlatılır Bakır parlatma Formül sonuna geldik nihayet :)

Bakır parlatma testler olumlu sadece ufak tefek rütuşlar gerekiyor. Koku problemini çözmeye çalışıyoruz. Yani kullanıcı bakır nasıl temizlenir kullanım kalitesi artırma yönünde geliştirmeler gerekiyor şu an için. İçerik de yasaklı kimyasal limitleri dışına çıkan hiç kimyasal olmadan bunu yapabilmek harika idi. Testlerin hepsi olumlu süre harika ve işlevsellik testlerinden başarı ile geçen ürün sistematik olarak geliştirilmeye devam ediliyor hala. Artık siz değerli müşterilerimiz ile buluşmaya başladı.

Bakır parça temizleyici parlatıcı temizleyici ve bakır oksit çıkarıcı ürünümüz bakırixir. Bakır parça temizleyici ve parlatıcı bakır parçalarda oluşan kararma ve lekelerin giderilmesi için kullanılan ürünümüzdür. Parçada kontrollü aşındırma yaparak bakır metal yüzeylerdeki tüm leke, is ve kararmanın temizlenmesini sağlar. Bakır temizleme'de parçalar işlenme ve bekletilme esnasında bazı lekeler ve izler oluşur. Bu leke, pas, yağ, boya ve izlerin parçanın üzerinden temizlenmesi gerekir. Sevk esnasında müşteriye teslimde parçaların tamamen parlaklığını koruması tercih edilir. Bu nedenle bakır parçalar üzerindeki lekelerin kısa sürede ısı istemeyen sökücü ürünümüz parça bakır temizleyici ve parlatıcı bakırixir. Sonunda pasivasyon kimyasalı pasivex kullanılmalıdır.

Bakır nasıl temizlenir Bakır parlatıcı BakırixiR nasıl kullanılır;

Bakır parça temizleyici ve parlatıcı ürünümüz daldırma, silme ve püskürtme olarak kullanılabilir. Tercih edilen yöntemi daldırma kullanımıdır. Daldırma işlemi en fazla 10 saniye sürer ve daha sonrasında durulama banyosuna alınarak işlem bitirilmiş olur. Son banyo alkali seçilmesi tercih edilmelidir fakat kostik alkalitesi olmamalıdır. Bakır nasıl parlatılır ve bakır nasıl temizlenir sorunuz kesinlikle sirke vesaire denemeyin. nemli bez ile silmeyiniz. Bu işlemi yapacak iseniz mutlaka çok iyi kurulama yapınız.

Parça temizleyici ve parlatıcı BakırixiR nasıl Satılır;

Bakır nasıl parlatılır ve bakır nasıl temizlenir sorularınıza kısmi cevaplar vere bildiğimizi düşünüyorum. Şayet aklınıza takılan sorular var ise lütfen iletişime geçiniz.

  • Bakır oksit çıkarıcı ve parlatıcı 30 litre Pe Bidon
  • Bakır temizleyici ve parlatma 210 litre Pe varil
  • Bakır temizleme ve parlatıcı 1000 litre IBC Tank
  • Bakır temizliği ve parlatma 16000 litre Tanker ile satışa sunulmuştur.
Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır