BLOG KATEGORİLERİ
Kireç çözücü min-50 Haberleri

Kireç çözücü min-50 Haberleri

Konsantre kireç çözücü formülü ve ütü kireç sökücü nedir gibi sorularınız var ise yönlendirme yapacağız. Kireç çözücü kimyasal formülü gibi sorularınız var ise sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak amacımız. Sorunlarınıza yazımızda çözüm bulamazsanız lütfen iletişime geçiniz.

İnhibitörlü kireç çözücü min-50 nedir haberiniz olsun

Kireç çözücü Min-50H haberleri

Endüstriyel sistemler için tasarlanmış sistem içerisinde alüminyum bakır gibi metaller bulunmayan sistemler için üretilmiş konsantre kireç çözücü formülü. Doğal kireç sökücü ürünlerde numune istekleri ve denemeleri hakkında öncelikle bilgi alınız.

Sistem temizliklerinde sistem suyu miktarına göre dozajlanarak sistem temizliği yapılan kireç çözücü asitler grubundadır. Sistem kirlilik oranına göre belirlenen saat aralığında sistemde dolaştırılır. Bu esnada sistem ph ları kontrol edilir sistemdeki kirliliğin temizlenmesi işlemi bu ph lara göre devam edilerek sonuca karar verilir. Sistem dolaşımından sonra durulama yapılması önemli bir kontrol yöntemidir.

Konsantre kireç sökücü Min-50 formülü haberiniz olsun.

Formülü tamamen karışım olan tek bir asit içermeyen özel bir üründür. Konsantre inhibitörlü kireç çözücü formülü içeriği asit yüzey aktif ve özel iki ayrı inhibitör karışımı ile stabil hale getirilmiştir. Bu inhibitörler kireçler in temizlenmesi bittikten sonra asit işlemi de biter.

Demir metal ve plastik malzemelere zarar vermez sistemdeki kireçler çamur haline gelir ve sisteminizde tıkanıklık yapamaz. Bu işlem sistem içerisinde dönüş esnasında suyun geçişimi kolaylaştırır ve motorların yanmasını önler. Sistem durulanma esnasında da yine parça kireç olmadığı için sistemi temizlediğimize emin olursunuz.

Normal kireç sökücü ile yapılan genel sistem temizliklerinde yapılan hatalar bellidir.

Normal kireç sökücü asit ile sistem temizliği yapar iken parça parça gelen kireçler sistemi tıkar. Bu da sistem devir daim pompalarının yanmasına ve sistem dolaşımının durmasına sebep olur. Veya tıkanıklık sebebi ile aşırı köpürme yaşayan sistem tüm işletmeyi asitli su altında bırakır. Bu hata diğer metallerin de pas yapmasına sebep verir. Bu nedenle konsantre kireç sökücü seçimi yapar iken mutlaka çamurlaştırıp çözmesine ve inhibitörlü kireç çözücüler formülü olmasına dikkat ediniz.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır