BLOG KATEGORİLERİ
MESASOL-EXTRA ağır yağ sökücü ve yağ çözücü

MESASOL-EXTRA ağır yağ sökücü ve yağ çözücü

Her yağ temizleme ürünü konsantre ağır yağ sökücü mesasol extra kadar güçlü değildir. Konsantre ağır yağ çözücü mesasol extra formülasyon başarısı ise. İçerik de kullanılan dezenfekte edici ürünler ile yağ temizleme efekti güçlendirilen bir üründür. Konsantre ağır yağ temizleme ürünleri içerisinde koku yok edici ve üstün yağ çözücü özelliği ile ön plana çıkar. Tahriş edici özelliği diğer yağ temizleme ürünleri kadardır.

Konsantre ağır yağ sökücü mesasol extra

Konsantre Ağır yağ çözücü Mesasol extra kullanım alanları

Konsantre ağır yağ çözücü mesasol extra
Sanayide karşılaşılan ağır yağların temizlenmesi için kullanım alanlarına göre konsantre ağır yağ çözücü seyreltme yapılabilir. Seyreltme esnasında kullanılacak suyun çok önemi yoktur. Çünkü konsantre konsantre ağır yağ çözücü tüm su sistemlerine göre formüle edilmiştir.

  • Normal yağ sökücü çözücü ürünlerin iş yapamayacağı yer ve zeminlerde kullanılır. Zemin yapısı ve yüzeyin cinsine göre belirtilen konsantrasyon aralıklarında kullanımı mümkündür. Su bazlı olması ve yüksek oranda doğada parçalana bilme özelliği ürünü çevre ve doğa açısından güvenli kılar. Kullanılacak ürün seyrelmesi yağ sökücü ürünün iş yapma kabiliyetini belirlemektedir.
  • Konsantre ağır yağ sökücü sanayide zemin temizlikleri saç parça yağ temizliği ve çevre ile ilgili tüm zeminlerde kullanım için tasarlanmıştır. Zehirli gaz çıkışı olmaması çevre ve insan açısından kokusunun olmaması kullanım kalitesini artırmaktadır.

Konsantre ağır yağ çözücü Mesasol Extra nasıl kullanılır?

Konsantre ağır yağ temizleme mesasol extra
Kullanmadan önce sds ve msds lerini okuyunuz kullanım talimatına göre kullanınız.

  • Ürün öncelikle kullanılacak yüzeye göre seyredilmektedir. Belirli karışım miktarı uygulandıktan sonra daha sonra basınçlı püskürtücü veya manüel kullanım için yüzeye tatbik edilmelidir. En son kurulama işlemi yapılmalıdır. Bu arada önemli nokta su ile seyreltme oranını iyi ayarlamaktır şayet oranı belirle yemiyorsanız mutlaka uzmanımız dan yardım isteyiniz. Çünkü konsantre ağır yağ sökücü kullanılacak alanlar önemlidir. Boya var ise konsantre ağır yağ çözücü seyreltme oranları değişir. Boya yok ise kulanım şekline göre daldırma yapacak iseniz yine konsantre ağır yağ temizleme seyreltme oranı değişecektir. Boya problemleriniz ile ilgili boya sökücü ürün grubumuzu ziyaret ediniz.

Konsantre ağır yağ temizleme nasıl temin edilir?


Konsantre ağır yağ çözücü mesasol extra satın alma işleminden önce mutlaka kullanılacak alanı belirtiniz. Önerilerimizi alınız önerilen oranlarda kullanım talimatına göre kullanınız. Sds veya msds i mutlaka isteyiniz yasal sorumluluk neticesinde biz satın aldığınız her ürün ile ilgili size iletiriz.

  • Ürün ile ilgili gereksinimler belirlendikten sonra mesa kimya iletişim departmanı ile temasa geçebilirsiniz.
  • Bursa dışından sipariş vermek isteyenlerin bildirmesi gerekenler. Mail olarak gerekli bilgileri firma isim adres vergi dairesi ve vergi numarası gibi bilgileri mail adresimize mail atabilir. Veya açık kargo adresiniz ile birlikte ücretsiz numune isteyebilir deneyebilir ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Su sistemleriniz var ise kireç problemleriniz çözümünü kireç çözücü ürün grubunda bulabilirsin. Pas problemlerinizin çözümü pas çözücüler grubundadır. Konsantre ağır yağ sökücü adresine gidebilirsiniz.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır