Biz Kimiz Hakkımızda

Kimyasal çözüm ortağınız Mesa Kimya hakkımızda

Mesa kimya bursa kimya sektöründe 2004 yılında kurulmuştur. Endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları yağ sökücü, pas sökücü ve boya sökücü kimyasallar. Endüstriyel kireç çözücü, pas çözücü ve karbon sökücüler. Yağ sökücü solvent, solvent temizleyici ve pas çıkarıcı ürünler. Elektriksel solvent, elektriksel aksam temizleme solvent çeşitleri. Koruyucu yağlar, metal temizleme ve metal yüzey hazırlayıcılar. Mesa kimya teknik aerosoller, yağ çözücü sprey, pas çözücü sprey ve boya sökücü sprey ürünler. Konsantre sıvı sabun ve yağ sökücü granüllü el temizleme kremi. Genel hijyen ürünleri, genel temizlik ve mutfak temizlik ürünleri. Bulaşık deterjanı, bulaşık makinesi deterjanı ve bulaşık makinesi parlatıcı ürünleri. Kokusuz tiner ve sıfır kokusuz solvent kimyasalları. Türkiye genelinde pazarlanması konusunda faaliyet göstermektedir.

Endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları mesa kimya bursa kimya firması ne yapar

Ürünlerimiz en son teknoloji ile özel üretilip siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Mesa kimya hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi ile sizlere kimyasal çözüm ortağı olmaktan gurur duyar. Bursa kimya firması mesa kimya 2004 yılından beri endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları konusunda faaliyet göstermektedir. Konusunda 10 yılı aşkın deneyimli uzman kurucuları ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel formülasyonlar da üretmektedir. Mesa kimya bursa kurucuları; Endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları konusundaki engin tecrübeleri ile kimyasal çözüm ortağınız dır. Mesa kimya siz değerli müşterilerimize her zaman en doğru ve ekonomik çözümleri sunmayı amaç edinmişlerdir.

Mesa kimya bursa kimya sektörü ve Türkiye kimya sanayine ne hizmetleri verir.

Mesa Kimya başlıca hizmetlerimiz özel kimyasallar özel formüller üretmek dir. Ülkenin yurt dışından ithal ettiği ürünlerin muadillerini Türkiye şartlarında üretip direk kullanıcıya hem zaman aynı zamanda paradan tasarruf sağlamaktadır. Bu bağlamda ülkemizin yurt dışına bağımlılığını azaltmayı amaçlamaktadır.

Mesa kimya bursa sunduğumuz bazı ürün ana başlıkları şunlardır; Endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları pas sökücü, yağ sökücü, boya sökücü, kireç sökücü ve beton sökücü kimyasallar. Leke sökücü, endüstriyel güvenli solventler, solexler, koruyucu yağlar ve hijyen ürünleri olarak ana başlıklarda sıralayabiliriz.

Bursa kimya firmaları mesa kimya

Bursa kimya firması mesa kimya savunma sanayine yönelik ürün gruplarımız

Helikopter ve hava araçları için özel ürünler. Hava pistleri için de-icing anti icing ürünleri hava araçları için lavatory antifreeze gibi özel ürünler vardır. Sürekli gelişen kimya sektöründe geçmiş tecrübeler gösteriyor ki geliştirme yapılmadan ayakta kalınması mümkün değil. Siz değerli kullanıcılarda sorunlarını iletip çözüm arayabilirler. Kimyasal çözüm ortağı olarak kabul ettiğiniz firmadan tüm beklentileri karşılarız.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır