BLOG KATEGORİLERİ
Pas gevşetici

Pas gevşetici

Pas sökücü sprey ürünlerin genel yapısı pas gevşetici niteliğidir. Pas gevşetici sprey ürünler sanayi dallarının hepsinde bilmeden de kullanılır. Bu nedenle biz sizi biraz uyandırmak niteliğindeyiz. Çünkü bilmeden yaptığınız doğrular kadar bilmeden yaptığınız yanlışların da önüne geçmiş olursunuz. pas sökücüler arasında piyasada adet olarak en çok satılan ürün pas çözücü sprey üründür. Bu nedenle biraz açmak istedim konuyu sizler için birazda can sıkıntısı bilgileri kayıt altına alayım dedim.

Pas gevşetici

Pas gevşeticiler ve pas gevşetici sprey

Genelde somun cıvata gibi sıkışmış metallerin açılmasında kullanılır. Aslen bir yağlayıcı olup pas sökme işleminden daha çok demir oksit gibi kalıntılara nüfus ederek gevşetmesini sağlayan bir üründür. Ağır paslarda etkili değildir bir çok pas çeşidinde etkili değildir. Pas sökücüler grubunda ağır paslar ile ilgili çözümler bulabilirsiniz. Fakat illa merak ediyorsanız biraz konuyu açalım çünkü aslen işletmede kullandığınız bir çok yağ piyasadan aldığınız pas sökücü sprey ile aynıdır. Bu nedenle biraz yaratıcılık katarak aslında işletmemizi gereksiz masraftan kurtarabilirsiniz.

Pas sökücü sprey ve Pas gevşeticiler Sıkça kullanılan alanları

Sıkışmış vidaların açılması, makine parçalarının arasında oluşabilecek pas tabakalarını yumuşatmada. Somun civata ve benzeri gibi materyallerin, kapı kilitleri, araba kilitleri, sıkışmış takım ve aletlerde kullanılır. Yüzeylerdeki ağır olmayan korozyon tabakaları üzerinde pas sökücü sprey etkili ürünlerden biridir. Standardında kullanılan bir çok değişik kimyasalların yanında genelde pas gevşetici yağ grupları başlıca yeri alır. Bunun yanında özel formülasyonlu bir çok firmaya ait pas gevşetici sprey olarak mevcuttur. Likit sıvı pas gevşetici satışı pek yoktur bu neden ile pas sökücü sprey kullanılır. Genel anlamı ile sprey pas sökücü şeklinde üretilir ve satılır.

Pas sökücü sprey ile paslı civata sökümü

Pas çözücü sprey elinizde yok ise ne kullanmalısınız

Klasik sıvı madeni yağlar biraz inceltilme ile aynı görevi rahatlık ile görecektir. Bana göre zeytinyağı ph ayarlaması ile çok daha iyi iş görecektir denemesi bedava. hayat kolaylıklar başucunuzda iken bilmediğiniz bir çok şey ile zaman kaybetmemizi sağlar. Uyanın her şey eski yöntemler içerisinde vardır eskiler tahta tekerleri hangi yağ ile yağlarlar dı bir düşünün. İşte bu gibi bir çok sorunda biraz eskiye bakın pas sökücü sprey iyi bir üründür.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır