BLOG KATEGORİLERİ
Hammadde satışlarımız başlamıştır

Hammadde satışlarımız başlamıştır

üretimde kullanılan ham madde fazlası satışları yapılmaktadır bu hammadde türevleri birinci kalitedir. İzopropil alkol kısaca ipa isopropil alkol gibi sanayide kullanılan ham madde kimyasalları vardır. Bu hammadde türevleri tonajlı olarak istenir ise yine temin edilebilir. Özellikli veya nitelikli kimyasal isteklerinizde özel kimyasal ürünler temin edilebilir. Satışını yaptığımız bazı ham maddeler aşağıda listelenmiştir elimizde stok da zararlı ve yanıcı kimyasal tutmuyoruz bilginiz olsun. Satın alma yapmadan önce lütfen iletişime geçiniz.

Satışını yaptığımız hammaddeler

İzopropil alkol ipa propanol İsopropanol isopropilalkol. Metilen Klorit METILEN KLORIT Methylene Chloride. Dichloromethane Metilen Klorür CHLORO ETHYLENE tri klor etilen triklor etilen trikloretilen. PER CHLORO ETHYLENE perkloretilen per klor etilen perklor etilen perklor. Gibi klorlu solventler ve klorlu solventler yerine kullanılabilen ürünleri de temin edebiliriz.

 

Kimyasal Çıkarıcı ve Çözücüler

Hammadde satışlarımız başlamıştır

Asetik asit acetic acid Asetikasit Etanoik asit CH3 COOH Acetyl hydroxide Ethylic acid Hydrogen acetate Methanecarboxylic acid. LABSA lab las Linear Alkilbenzen sülfonik asit Dodecylbenzene Sülfonik Asit. LAS Laurylbenzenesulfonic asit Laurylbenzenesulfonate n-Dodecylbenzene Sülfonik asit Alkilbenzen sülfonat sodyum tuz Linear Alkilbenzen Sülfonik Asit. Yüzey aktiflerden bazıları da temin listesindedir.

Endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları ürün gruplarımız

Yağlı yüzeylrin temizliği için yağ sökücü ürünler oldukça işinizi kolaylaştırıken sizide sağlık yönünden rahatsız etmez. Pas ve korozyon oluşmuş yüzeylerden pas temizliği için pas sökücü ürünleri deneyiniz. Boyayı yüzeyden söküp yeni boya atmak istiyorsanız boya sökücü ürünleri deneyiniz. Isıtma ve soğutma sistemlerindeki kireçleri temizlemek için kireç sökücü ürünleride deneyiniz.

Diğer hammadde çeşitleri

Kostik sıvı kostik payet kostik boncuk kostik sodium hydroxide sodyum hydroxide. Hydroxide toz kostik coustik ve diğer hammaddeler için mesa kimya ya danışınız. Metilen Klorit METILEN KLORIT Methylene Chloride Dichloromethane. Metilen Klorür ipa, izopropil alkol propanol isopropanol isopropil alkol PER CHLORO ETHYLENE perkloretilen. Per klor etilen perklor etilen perklor TRI CHLORO ETHYLENE tri klor etilen triklor etilen trikloretilen. Gibi diğer bazı kimyasal maddeler ile temin edemediğiniz ham maddeler var ise lütfen iletişime geçiniz.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır