BLOG KATEGORİLERİ
Boya sökücü metal

Boya sökücü metal

Metal yüzeylerden boya sökücü olarak kullanılan ürünlerdendir. Metal boya sökücü jel metal boya çözücü sıvı metal üzerinden boya sökme metal boya çıkarıcı çeşitleri vardır. Metal üzeri özel boyaların sökülmesi için üretilmiş metal boya sökücü jel üründür. Yüksek aktivite oranı ve extra güçlendirilmiş yapısı sayesinde çok hızlı boya sökücü jel olarak bilinir. Bu özelliği onu sektörde benzersiz kılan en önemli özelliktir.

Metal boya sökücü

Metal Boya Sökücü Jel ve metal boya çıkarıcı Nedir

Boya sökücü metal M101 yüzeyler korkuluklar eskitme boyanmış kapılar ve benzerleri için metal boya çözücü jel ürünler. Metal Boya sökücü m-101 metal aksamlar korkuluklar metal veya çelik kapılarda kullanılabilir. Metal Boya çözücü jel M101 tüm metal aksamlar için extra sertleştirilmiş boya sökücü türevidir. Yanıcı parlayıcı ve patlayıcı olmayan boya sökücü türündendir. Metal boya çözücü dik yüzeylerde tutunabilir. Tüm metal aksamlar için geçerli bir metal boya sökücü ürünümüzdür. Özellikle tarihi eşya metal üzerindeki boya ve kaplamaların sökülmesi için kullanılan boya çözücü ve kaplama sökücü ürünümüzdür.

Metal boya çözücü

Metal Boya çözücü metal Nasıl kullanılır ve kullanım alanları nedir

Boya sökücü jel metal M101 özellikle tarihi yerlerde eskimiş korkuluklar üzerinde uygulanabilir. Yüzyıllardır bakım yapılmamış metaller ve benzerlerinin üzerindeki boya ve kaplamaların sökülmesi için kullanılan metal boya çözücü jel ürünümüzdür. Tarihi yapı ve eşyalar üzerindeki boyaların ve kaplamaların sökülmesi için imal edilmiş metal boya sökücü jel üründür. Kullanımı çok kolay metal üzerinden boya sökme ürünleridir.

Metal üzerinden boya sökme Nasıl Kullanılır

Metal üzerinden boya sökme

Size jel halinde gelen ürün orijinal ambalajında olduğundan emin olun. Metal boya çıkarıcı orijinal ambalajından bir miktar metal boya sokucu jel'i bir kaba alın. Fırça veya rulo yardımı ile dikey ve yatay olarak boşluk kalmayacak şekilde yüzeylere sürün. Metal boya sökücü ile bir kaç kat boyalı bir zemin ise kat kat söküm yapacaktır. Boyanın çok hızlı sökülmesi isteniyor ise yüzeye biraz kalın olarak sürünüz. 15 dakika beklendikten sonra boya cinsine göre kabar yapacaktır yada sıvılaşacaktır. Daha sonra spatula yardımı ile yüzeydeki boya kalıntısını alınız. Çıkan kalıntı boyaları atmayın hemen başka bir yere sürünüz orada da boya sökücü işlemi yapacaktır.

Metal boya çıkarıcı


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır