BLOG KATEGORİLERİ
Cila sökücüler

Cila sökücüler

Cila çözücü
Metal ve ahşap üzerinden cila sökücü kullanımları. Sektörel olarak genel ihtiyaca göre üretilirler. Yapısı gereği cila sökücüler ve boya sökücü ürünlere benzemektedir. Fakat çok daha güçlü ve aktifi çok daha fazla ürün tipleridir. Çünkü cila türleri boya türleri gibi yüzey gerilimi ile sökülmez. Bu neden ile içerik olarak çok daha farklı yapıdadırlar. Fakat işleyiş mantığı yüzey gerilimi hariç aynıdır.

Cila sökücü ile cila nasıl sökülür

İki tip üründe mevcuttur jel cila sökücü veya sıvı cila çözücü olarak tedarik edebilirsiniz. Daldırma olarak parçalanırız çok isi veya irili ufaklı ise daldırma ürün öneririz. Şayet parçalar tek parça ve büyük ise kesinlikle cila sökücü jel ürünü öneririz. Jel ürün rulo veya fırça ile yüzeye sürülerek uygulanır. belirli bir süre beklendikten sonra cila sıvılaşacaktır. Daha sonra spatula yardımı ile yüzeyden kazıyarak işleme son verilir. Daldırma olarak kullanım esnasında boya cila sökücüler üzerine ilaveler ile kullanılabilir. Doyma oranı iyice yükselen ürün ön cila sökücüler banyo gibi kullanılabilir. Söküm esnasında güvenlik önlemlerinizi alınız. Cila sökücü sds lerinde belirtilen güvenlik yönergeleri ile birlikte kullanılır. Eldiven ve gözlük kullanımı son çıkan yasa ile standart kullanımdır lütfen uyunuz. Gıda maddeleri ile temas ettirmeyiniz. Gıda işletmelerinde kullanılacak ise lütfen kokusuz cila sökücüler ürünleri kullanınız.

Cila sökücü

Cila çözücü nerelerde kullanılır

Cila sökücüler

Ahşap veya metal yüzeylerden cila ve vernik sökücü olarak kullanılabilirler. Cila sökücü tüm yüzeylerde kullanılan her türlü cilanın sökülmesi için kullanılır. Ahşap cila sökücüler, mermer cila çözücü ve taş cila sökücüler. Plastik cila çözücü istenilmeyen veya hatalı cilaların sökülmesi için kullanılan cila çözücü ürünlerimizdir. Cila sökücüler, cila çözücüler ve cila çıkarıcılar tedariği için mesa kimya. Cila temizleyiciler, cila sökücü jel ve cila çözücü ürün çeşitleri. Cila temizleyici ve cila çıkarıcı ürün grubumuz.

Cila çıkarıcı satış ambalajları;

  • Deneme ambalajı 35 Kg olarak tedarik edilebilir.
  • Yarı standart ambalaj olarak 250 Kg Pe varillerde satışa hazırdır.
  • Standart ambalaj olarak 1200 kg olarak satışa sunulmuştur.
  • Cila çıkarıcı uygulama öncesi mutlaka bilgi ve destek isteyiniz.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır