Mermer kullanımı Endüstriyel inşaat ve fabrikaların bir çoğu giriş ve mutfak kısımlar ve bazı kullanım alanları için MESA OİLMER mermer yağ sökücü kullanmalıdır. Ağır kir ve yağ sökücü olarak mermer üzerindeki kirlerin temizliğinde kullanılır. Mermerimiz üzerinde sürekli çıkmayan lekelere sahipseniz lütfen yazıyı okuyunuz. Mermerin-izi temizlemeden önce yazıyı okumuş olmanız sizin için bir şans. Lütfen yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.
Mermer yag sokucu

Mermer yağ sökücü nedir

Mermer zeminler için mermer cilasına zarar vermeyen yağ sökücü üründür. Mermer cilaları farklılıklar içerir. Mermer üzerinde yağ temizliği yapılırken Mermer yağ çözücü kullanmadan önce bunlara dikkat edilmelidir. Mermer üzerinde oluşan yağlar genellikle temizlik firmaları tarafından asit bazlı ürünler ile temizlenmektedir. Bu tür temizlik yapılması mermerde daha sonraki ağır yağ ve kir sökücü kullanımını artırmaktadır.
Mermer yag sokucu mesaoilmer

Mermer yağ sökücü ürünler ile mermer temizliği nasıl yapılmalıdır.

Öncelikle mermer cilasına zarar vermeyecek ph 6 ile 10 aralığında asidik ve yüksek alkali olmayan ürünler tercih edilmelidir. Çünkü yüksek alkali veya asit içeren ürünler mermer cilasına zarar verirken bu durum daha sonra ortaya çıkmaktadır. Siz ilk aşamada çok temiz bir yüzey ile karşılaşacaksınız. Daha sonra temiz ayakkabı ile dahi gezseniz yüzey lekelenecektir. Bu nedenle dikkat edilecek durumlar aşağıda sıralanmıştır.
Mermer yağ sökücü

Mermer ağır kir ve yağ sökücü temizliğinde dikkat edilecek durumlar

Mermer yağ sökücü Sorun: Mermeri temizletmiş siniz ve hızla lekelenme devam ediyor ise mutlaka asit bazlı bir ürün kullanılmıştır.
Mermer yağ sokucu Sorun: Mermerden lekeler çıkmıyor.
Mermer yağ çözücü sorunun Kaynağı: Mermer daha önce asit bazlı kimyasal veya çok yüksek alkali ağır yağ ve kir çözücü ile temizlenmiştir üzerinde cila olmadığı için doğal tabakaya işlemiştir. 
Çözümü: Tekrar cila yapılması gerekmektedir.
Yağ sökücüler, yağ çözücüler, mermer Mesa oilmer. Mermerlere ve fayanslara zarar vermeden nasıl yaparız. Mermer cilasına zarar vermeyen cila türlerinin hiçbirine etki etmeyen zarar vermeyen yağ sökücü förmülüdür. 
mermer yağ çözücü

Mermer yağ sökücü MesaOilmer Nasıl Kullanılır

Konsantre mermer temizleyici olarak satılmaktadır. Mermer zemin Ağı kir ve yağ yapısına göre su ilavesi ile kullanınız. Standart kullanım miktarı % 10 ile % 3 arasında değişmektedir.
Son güncelleme tarihi :12.01.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan