Endüstriyel Konsantre pas sökücü kimyasal No pas ve konsantre pas çözücü kimyasal ürünlerimiz dendir. Pas sökücü no pas tüm sanayi kollarında hızlı pas sökücü olarak kullanılmaktadır konsantre ürünlerimiz dendir. hızlı pas sökücü özelliği Fx10 ile benzer işlevselliği ise daha genel bir üründür. Bu genellik deki amacımız sıcak ve soğuk kullanılabilsin aynı zamanda sprey hatlara uyumlu olsun ve silme elde kullanılabilsin genel kullanım bu nedenle tasarlandı. Genel Konsantrasyonlar ayarlanarak hepsi için tek ürün tasarlamaktı amacımız.

Pas sökücü no-pas kullanım alanları ;

Yüzeydeki pasın ağırlığına göre Konsantre pas sökücü no-pas su ile seyreltilerek kullanılır. Yüzeye tatbik edilerek pas, korozyon, tufal ve küf tabakalarını yüzeyden uzaklaştırmak için kullanılmaktadır. Pas sökücü no pas kokusu olamayan Kullanım kalitesi üst düzeyde bir üründür. Sanayi kollarında paslı metal veya kaporta yüzeylerinde sıkça kullanılmaktadır. Fosfat kaplamayan ürün grubundadır Boya öncesi yüzey hazırlık için kullanılacak ise Üç işlem yağ sökücü pas sökücü ve fosfat kaplayıcı ürünümüz METALON-ATTENTİON adlı ürünümüzü öneririz. Yüzeyde yağ var ise pas yok ise ve fosfat kaplaması istenmiyor ise yağ sökücü ürünümüz Mesasol öneririz. Kireçli bir yüzeyde pas söküm yapılmaz, önce kireç sökücü kullanın. Burada gerekli seçimi zaman, parça ve uygulanacak yer belirlemektedir. Alım yapmadan mutlaka sistem mühendisimize danışınız. sıkılmış cıvatalar için pas sökücü sprey kullanınız.

pas sökücü no pas

Pas sökücü no-pas kullanım şekli

No-pas Asidik Pas sökücü silme püskürtme ve daldırma kullanıma uygundur. Her şekilde kullanımı çok kolaydır. Kullanım şekliniz metalin büyüklüğü ve metal parçaların çokluğuna göre değişmektedir. Bu nedenle uygun ürün seçimi için iletişime geçiniz. Pas sökücü Tüm metal plastik vb aksamlarda güvenle kullanılır. Kokusu yoktur, pas sökücü no-pas insan sağlığı riski yoktur.
Pas sökücü no-pas konsantre pas sökücü ürünümüzüdür. Pas sökücü no pas konsantre birim maliyetler ile çok ekonomik kullanım fiyatları sunar no-pas msds lerini inceleyiniz. Pas sökücü sonrası prosese göre pasivasyon ürünü kullanmak gerekiyor ise kullanınız. Pas sökücü no-pas ile ilgili detaylı bilgi almak için mesa kimya iletişime geçiniz.

Son güncelleme tarihi :21.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan