BLOG KATEGORİLERİ
Daldırma pas sökücü
Daldırma pas sökücü kimyasal ve daldırma pas çözücü kimyasallar ile çözüm sunuyoruz, pas sökücü banyosu nasıl kurulur pas çözücü banyosu özellikleri
Daldırma pas sökücü kimyasal ve daldırma pas çözücü kimyasallar ile çözüm sunuyoruz. Pas sökücü banyosu nasıl kurulur. Daldırma pas çözücü banyosu özellikleri nasıl olmalıdır. Daldırma pas sökücü ürünler sıvı veya toz haline olabilir. Sıcak yada soğuk kullanım imkanın sunan tipleri mevcuttur. Metal çeşitlerine göre daldırma pas sökücü banyosu formülü değişkenlik gösterir. Asit bazlı yada alkali tipleri mevcuttur. Seçtiğiniz pas sökücüler çeşidine göre sıcak yada soğuk olarak kullanım imkanı mümkündür

Daldırma pas sökücü neden kullanılır

Daldırma pas sökücü banyosu sistem ürünleridir. Asidik veya alkali karakterde olabilirler. Genellikle aşırı yoğun üretim aşaması veya eski metalleri kazanmak için kullanılır. Metallerin tümünü birkaç seferde tanka koyup pas ve korozyonu sökmek için kullanılan daldırma pas sökücü kimyasal ürünlerdir. Sistem kullanımları ve sonraki işleme göre ürün seçimi çok önemlidir. Kaplama proseslerinde çok farklı tipleri bulunmaktadır.

Daldırma pas çözücü özellikleri

Asidik veya alkali karakterde olabilirler. Asidik olan daldırma pas sökücüler toz halde veya sıvı halde bulunmaları mümkündür. Alkali daldırma pas çözücü banyosu kimyasalı sıvı veya toz formu bulunmaktadır. Asidik daldırma pas sökücü banyosu ürünlerin ph seviyesi 5 ph ve altındadır. Alkali daldırma pas sökücü banyosu ürünlerin Ph seviyeleri 7 ph ve üstüdür. Burada dikkate alınacak nokta sökülecek yağın cinsine göre ürün belirlenmelidir. Bir karışım üründe kullanılabilir tek bir üründe kullanılabilir.

Daldırma pas sökücü banyosu nasıl kurulur

Daldırma pas sökücü banyosu ürünler genellikle bir kazan içerisine konular. Sepet yardımı ile pası sökülecek ve yağı sökülecek metallerin içerisine daldırılma işlemi ile yapılarak kullanılır. Kurulum aşaması kaplama prosesine ve sonraki işleme göre değişiklik gösterir. Asidik karakterli üründe kullanılabilir. Alkali karakterli üründe kullanımı mümkündür. Alkali karakterli ürünler genellikle sıcak olarak kullanılır.

Daldırma pas çözücü banyosu özellikleri nasıl olmalıdır

Banyo özellikleri asidik ürünlerde genellikle plastik malzeme ile banyo oluşturmak gerekir. Alkali malzemelerde ise daha çok dkp saç veya paslanmaz tercih edilir. Çünkü dayanımları çok önemlidir. Tankın patlaması veya delinmesi çok ciddi sorunlar yaşatabilir. Bu nedenle plastik tank ile sistem kurulsa bile mutlaka etrafına metal bir çeper daha yapılmalıdır. Direk metal yapsak ne olur diyeceksiniz. Asidik ürünler reaksiyon a girerek aşındırma gücü sayesinde metalleri delebilir. Bu nedenle plastik kazan kullanımı çok önemlidir.

Ambalaj tipleri aşağıdaki gibidir.

Ürünümüz ve ambalajımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz. Daldırma pas çözücü banyosu iletişime geçiniz.
  • 30 kg sıvı pe bidon Daldırma pas çözücü banyosu kimyasalı.
  • 210 kg sıvı varil Daldırma pas çözücü banyosu kimyasalı.
  • 1000 kg sıvı IBC tank Daldırma pas sokucu banyosu kimyasalı.
  • 16000 kg Tanker daldırma pas cozucu banyosu kimyasalı.
  • 25 kg toz çuvallarda daldırma pas çıkarıcı satışları mümkündür.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır