BLOG KATEGORİLERİ
Ağır Pas Sökücü

Ağır pas sökücü FX10 Ağır pas çözücü ile pas lekesi nasıl çıkar. Ağır Pas çözücüler NOPAS-ULTRA Ağır Pas Sökücüler ile pas nasıl temizlenir pas nasıl çıkar.

Ağır Pas Sökücü

Ağır pas sökücü nedir pas nasıl çıkar? Ağır pas tanımı silme yöntemleri ile sökülemeyen paslara ağır pas çözücü tanımı yapılır. Pas giderici ile ağır pas nasıl temizlenir? Silme yöntemi ile temizlenemediği için ağır pas sökücüler ve ağır pas çözücüler ürünlere ihtiyaç duyulur. Pas çözücü işlemi geri kazanımı önemli olan metaller üzerinde kontrollü olarak yapılır. Yüzey aşındırması en aza indirilerek ağır pas sökücü işlemi uygulanır. Plastik ve kauçuklar a zarar vermez. Ağır pas çözücüler daldırma silme ve püskürtme olarak uygulanabilir. Ağır pas çıkarıcı ile pas lekesi nasıl çıkar beraber inceleyelim.

Ağır pas çözücü FX10 ile Pas Nasıl Temizlenir

Ağır pas çözücüler fx10 ile pas nasıl çıkar genel kullanım alanı ağır hizmet iş makineleri ve silahlı kuvvetler ağır zırhlı araçlarıdır. İki tipi pas giderici bulunur. Boya yapılacak yüzeyler için ve boya yapılmayacak yüzeyler için ağır pas çözücüler ayrılırlar. Boya yapılacak yüzeyler için kullanılan ağır pas sökücüler içinde ekstra yağ sökücü ve fosfat kaplama katkısı vardır. Yüzey boya yapılmayacak ise ilk tip kullanılır ve ardından pasivasyon sıvısı ile durulama yapılır. Pas lekesi nasıl çıkar ve pas nasıl temizlenir kısaca anladık sanıyoruz şayet anlamadıysanız devam edelim.
  • Tüm sanayi sektöründe ağır pas sökücü ürünler kullanılır.
  • Yüzeyde pas oluşumun çok ciddi miktarlarda olması ve kullanım için bu durumun çözümünün ağır pas çözücü ürünlerden geçmesi demektir.
  • Ağır pas sökücüler özellikle ham metal ithali ve demircilik sektöründe sıkça kullanımları karşımıza çıkar.
  • Formülasyonun da mineral asitler ve özel güçlendirici ürünler kullanılır ve ciddi oranda cilt ve el teması gerektirmemelidir.
  • Ağır pas sökücüler içeriğindeki koruyucular cildi korusa da hafif bir kaşıntı hissi uyandıracaktır.

Ağır Pas çözücüler NOPAS-ULTRA ile Pas Lekesi Nasıl Çıkar


Boya yapılacak ise pas nasıl temizlenir ve pas nasıl çıkar? Boya yapılacak yüzeyler için pas giderici kullanım şekli pas ağırlığına göre su ile seyreltilerek işleme başlanır. Ağır pas sökücüler yüzeye püskürtme ve silme yapılacak ise 1/7 kullanılır. Daldırma yapılacak ise 1/15 oranın da su ile seyreltilir. Ağır pas çözücüler ile yüzeydeki ağır paslar temizlendikten sonra kuruması beklenir. Daha sonra güvenle boya atılabilmektedir.,

Ağır Pas Sökücü ile Pas Nasıl Çıkar


Boya yapılmayan yüzeyler için pas lekesi nasıl çıkar ve pas nasıl temizlenir? Şayet yüzeye boya yapılmayacak ise ilk tip olan kullanılır. 1 ölçek pas sökücü 7 birim su konularak paslı yüzeye püskürtülür. Pas temizleme işlemi bittikten sonra yüzeye pasivasyon sıvısı sıkılarak tekrar pas yapmasının önüne geçilir.

  • Ağır paslı ve yağlı zeminlerde kullanılan pas sökücü ürünümüzdür No pas Ultra kullanınız.
  • Pas çözücü kullanım alanları gemi üretimleri ve ağır sanayide kullanılan metallerin temizliği içindir. Aynı zamanda yurt dışından ithal edilmiş özel saçların üzerindeki ağır pasların temizlenmesinde kullanılan pas sökücü ürünümüzdür no pas ULTRA.
  • Pas giderici ile endüstride pas lekesi nasıl çıkar kullanım alanlarında sınırlama yoktur. Güçlendirilmiş özelliği ile çok ağır pasları önce gevşetir daha sonra metale zarar vermeden yüzeyden sökülmesini sağlar.
  • Pas çözücü daldırma kullanılacak tankların boyalı olmaması ve plastikten olması tavsiye edilir.

Ağır Pas sökücüler fiyatı ve Pas Giderici ambalaj bilgileri

Ağır pas sökücü ürünümüzün piyasaya sunuş şekli küçük işletmelere özel 30 kg ağır pas çözücü kimyasallar. Orta boy veya kobiler için 210 kg ağır pas çözücü ambalaj. Fabrika ve seri iş yapan işletmelere özel 1000 kg ağır pas çıkarıcı ürünler olarak sunulur. Ağır pas sökücü fiyatı 6,00 TL den başlayarak kalitesine doğru orantılı olarak yükselir. 120 TL ağır pas çözücü fiyatı sektörsel olarak bulunmaktadır.

Öneri: Yüzeyde boya var ve oksit sökülüp boya yapılacak ise boya sökücü ürün ile önce boyayı sökünüz. Yüzeyde ağır yağ var ise yağ çözücü ürün ile yağ temizleme yapınız. Su sistemleri için pas ve kireç çözücüler kullanınız.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır