Anasayfa Videolar Konsantre Pas sökücü video

Konsantre Pas sökücü video

Konsantre pas sökücü video uygulaması ile konsantre pas çözücü video metal yüzey hazırlayıcı olarak nasıl kullanılır. Nasıl uygulama yapacaksınız nelere dikkat edeceksiniz. Konsantre pas temizleme video ile uygulama yapacağınız metalon konsantre pas temizliği ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Bu ürünler boya öncesi nasıl kullanılır ve metal yüzey hazırlığı nasıl yapılır. Boya öncesi yapılan üç işlemi tek başına bu ürün nasıl yapıyor bu videoda göreceksiniz. Tek ürün ile hem yağ temizleme pas temizliği ve fosfat kaplama ürünü işini tek başına nasıl yapıyor bakalım.

Konsantre pas çözücü video da boya öncesi metal yüzey nasıl hazırlanır.

Metal yüzey hazırlayıcı pas sökücü ürünler boya yapılmadan önce metal yüzey hazırlama işleminde ön işlem olarak kullanılır. Boyanın yüzeye daha iyi yapışmasını sağlamak için demir fosfat kaplanmasını sağlar. Konsantre pas sökücü ile bu işlem boyanın altında kalabilecek boşlukların oluşmamasını önler. Buda boyanın çok daha uzun süre dayanmasını sağlar. Çünkü standart ürünler sadece yağı temizliyor ise yüzeyi aşındıramıyor ise boya tutunamaz. Bu nedenle metal temizleme yapılan yüzeyin konsantre pas çözücü ile tam hazır olması gerekir. Bu yüzeye boya tutunduğu an tekrar alttan metalin pas yapmasını ve boyanın çürümesi önlersiniz. 

Konsantre Pas sökücü video iyi seyirler

Konsantre pas sökücü video Metal yüzey hazırlığında olması gereken üç işlemi tek başına yapar. Yüzeyde yağ var ise yağ sökücü görevi görür, pas var ise demir pas sökücü görevi görür. Yüzeyi demir fosfat kaplama ile kaplayarak boyanın içten çürümesini önler. Boyanın stabil daha uzun süre bozulmadan kalmasını sağlar. Peki konsantre pas sökücü olmadan önce bu işlem önceden nasıl yapılıyordu. Metalin canavar yada zımpara ile pası alınırdı. Yüzeydeki boya ise boya sökücü ile değil tiner ve benzeri ile temizlenir zannedilirdi. Tinerin yüzeydeki yağı sadece incelttiği bilinmeden temizlediği zannedilirdi. Mutlaka konsantre pas çözücü ile metal temizleme yaparak metal yüzeyi boya öncesi hazır hale getiriniz. Konsantre Pas temizleme özelliği neticesinde tam olarak boya öncesi metal yüzey hazırlığı için üretilmiştir. Konsantre Pas temizliği yapmanız size çok ekonomik birim maliyetler sunması ise sizin avantajınızadır.