Kokusuz Solvent ve Kokusuz Tiner Fiyat

Kokusuz Tiner
Kokusuz solvent nerelerde kullanılır. Kokusuz tiner fiyat araştırmak gerekir. Genel amaçlı temizleyici olarak tüm yüzeylerde kullanılır. Kokusuz solventler çok iyi yağ çözücü gücü vardır tüm ağır yağlarda etkilidir. Aynı zamanda bazı boya çeşitlerinde inceltici olarak kullanılabilir bir üründür. Yağ temizleme ve leke çıkarıcı gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Yanıcılık oranı normal tiner lere göre çok daha yüksektir. İş güvenliği açısından kokusuz solvent kullanılması gerekmektedir. Diğer zararlı etkileri ve dikkat edilecek durumlar sds ve güvenlik talimatlarında belirtilmiştir.
  • Yağ sökücü kokusuz solvent ve kokusuz tiner.
  • Klor içermeyen ve klorlu solventler ile yapılan yağ alma işlemini yapabilecek yapıda kimyasal üründür.
  • Kokusuz solvent yanıcı parlayıcı ve patlayıcı değildir açık alevde tutuşup yanmaz.
  • Kokusuz tiner uluslar arası standartlara uygundur.
  • Kokusuz solvent askeri kullanımlara göre ve isteğe göre formüle edilip üretilebilir.
  • Tüm alanlarda yeni nesil solvent olarak geçer
  • Kokusuz solvent kimyasal yapısı gereği yağ atıkları şartnamesine göre atık işlemi gerçekleştirilmelidir.

Kokusuz Tiner nedir ve Kokusuz solventler Nasıl kullanılır

Kokusuz Tiner Fiyat
Kokusuz tiner nedir? Kokusu azaltılmış olarak bir kaç tipi bulunmaktadır. Bu tipler yanıcılık oranları ve kokularına göre değişiklik gösterir. Kokusuz solvent daldırma silme ve püskürtme yöntemi le kullanıma uygundur. Kokusuz solventler yanıcı ve ısı kaynaklarından tek başına uzak tutulması gerekir. Uçma özelliği dolayısı ile ısıda uçacaktır. Bu nedenle soğuk ortamda ve kapalı kapta saklanması gerekmektedir. Birazdan uygulama yöntemlerini anlatacağım. Kullanıcı açısından dikkat edilmesi gereken bazı kurallara değineceğim hemen sıkılmayın yazıdan.

Kokusuz solventler ve Kokusuz uçucu solvent silme olarak nasıl kullanılır.

Silme olarak uygulaması oldukça basittir. Bir kaba alınan ürün bir bez vasıtası ile yüzeye sürülerek temizlik yapılır. Yağ kalınlığına göre temizlediğinden emin olunur. Daha sonra işlem sonlandırılır. Kendi yapısı gereği kaygan ve geç uçucu olduğu için sizi şaşırtmasın. kuruma evresinden sonra kararınızı veriniz. Gerekir ise bir kez daha aynı işlemi yaparak işlemi sonlandırın.

Kokusuz uçucu yağ sökücü solvent daldırma olarak nasıl kullanılır.

Daldırma banyoları hazırlanır. Bunların metal veya plastik olmasının çok önemi yoktur. Parçalar sepet vasıtası ile tank içerisine daldırılır. Uygulaması yağ ağırlığına göre beklenir. Kontrol edilen ürünlerin yağları temizlen değindin emin olunur. Daha sonra süzdürerek kazan üzerinde bekletilir. Parçalar çıkartılarak kuruması beklenir.

Kokusuz yağ sökücü solvent ve kokusuz tiner püskürtme olarak nasıl kullanılır.

Kokusuz solvent
Basınçlı püskürtücü içerisine formüle edilmiş bir şekilde konulan kokusuz solvent. Parça yüzeyine 30 ile 60 cm aralığından püskürtme şekliyle uygulanır. Yağ basınç ve kokusuz tiner ile tüm yağları temizleyip size istediğiniz zemini verecektir. Bir çok alanda kullanılmaktadır. Öncelikle bizim sektörümüze doğru orantılı yağ çözücü şeklini anlattık. Kokusuz tiner fiyat olarak 1,50 usd ile başlar. Kokusuz solvent fiyatları 12.00 usd arasında koku ve yanıcılık oranlarına göre değişmektedir. Kokusuz tiner fiyat aralığının değişik olması içerik değişken tipleri dolayısı ile gerçekleşir. Kokusuz solvent fiyatı yanıcılık koku gibi değişkenlere sahiptir. Farklı formülasyonlar yapılan kokusuz tiner fiyatı çok daha pahalıdır.
Not: Kullanım alanına göre özel formülasyon yapılabilir iletişime geçiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :06.10.2012