Cam ve cam üretim sektörü için üretilmiş cam boya sökücü camixir ürünümüzdür. En zor boyalarda bile söküm efektini korur. Camların yüzeyine zarar vermez. cam üzerindeki boyaların çıkarılması için üretilmiştir. Standart boya sökücü tiplerinden Boya sökücü jel ve boya çözücü sıvı tipleri vardır. Cam boyaları farklılıklar gösterebilir önemli olan kullanacağınız cam boya çözücü ürünün hepsinde başarılı olmasıdır.

Boya sökücü CamixiR Cam Boyası çözücü neden kullanılır

Üretim esnasında hatalı camların geri kazanımı açısından önemlidir. Aynı zamanda kazara boyanmış veya istemediğiniz boyayı camdan çıkarmak isteyebilirsiniz. İşte bu işlemler için cam boya sökücü ürün kullanmalısınız. Endüstriyel Cam boya sökücü Daldırma veya silme olarak uygulanabilir. Hatalı boyanan veya geri kazanımı mümkün olan sağlam camların Üzerlerindeki istenmeyen boya ve kaplamaların boya sökücü yardımı ile sökülmesi için üretilmiştir. Sıvı tipleri daha çok seri işlerde daldırma olarak kullanılır. Söküm süresi ayarı önemlidir. Jel tipi ise daha çok lokal boyaların sökülmesi için üretilmiştir. Jel tipi istenir ise yanında katkı ile ekstra sertleştirme amacı ile gönderebilir. Sıvı tip ürünlerde ise söküm zamanı hesabı yapılmadığı durumlarda işlem uzaması riski vardır.

Boya sökücü CamixiR kullanılan sektörler;

Cam işleme tesisleri, mobilya cam imalatcıları, hurda cam işleyen tesisler ve cam geri kazanımına ihtiyaç duyan bütün işletmelerin tükettiği en önemli geri kazanım ürünlerindendir. Hatalı ve istenmeyen boyaların cam üzerinden % 100 çıkartan boya sökücü Türkiyedeki tek üründür. Birçok çeşiti vardır cama göre ve boyaya göre formülasyonu mümkün olan boya sökücülerdir. İtalyan boyalarda farklı boya sökücü ürün kullanılırken diğer bir çok boyada farklı sökücü ürünler tercih edilir. Cam a deformasyon vermeyen Boya sökücü ürünlerdendir. Camixir mobilya sektöründe cam veya mobilya boyanırken camlara sıçrayan boyaların temizlenmesi için kullanılan cam boya sökücü, cam astar sökücü, cam hatalı boya sökücü , cam boya sökücü, cam boya sökücüler, cam boya çözücüler, cam boya çıkarıcı ürünlerimiz. Boya sökücü camixir ( cam boya sökücü ) için mesa kimya iletişim linkini tıklayınız.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :01.01.2017