BLOG KATEGORİLERİ
Jant boyası nasıl çıkarılır

jant boyası nasıl çıkarılır jant boyası sökücü jant boyası çözücü ve jant boyası çıkarıcı, janttaki boya nasıl çıkar jant boya sökücü jant boya sökme işlemi


Araç jant boyalarını değiştirmek isteyenlerin sorduğu en önemli soru jant boyası nasıl çıkarılır sorusudur. Janttaki boya nasıl çıkar biz buna jant boya sökücü ile cevap vermeye çalışalım. Yani sizin en kolay ve zahmetsizce janta zarar vermeden boya sökücü ile jant boyasını nasıl söke-bileceğinizi anlatalım. Jant boyaları araç firmalarına göre değişiklik gösterir. Bu değişiklik o kadar farklıdır ki boya sökücü süresi nerede ise 50 kat değişebilmektedir.

Jant boyası nasıl çıkarılır ve janttaki boya nasıl çıkar


Janttaki boya nasıl çıkar için jant boyası sökücü ürünler sıvı ve jel olarak ikiye ayrılır. Jant boyası nasıl çıkarılır sıvı ürünlerde asidik alkali ve ph nötr jant boya çözücü tipleri vardır. Hepsinde ayrı özellik ve ayrı Jant boyası çözücü içeriği viskozite ve akıcılık değişkenlerdir. Daldırma sistem ile kullanmak için jant boyası nasıl çıkarılır ürün özelliğine göre daldırma tankı yaptırmalısınız. Daldırma tankı içerisine atılan Jantlar özelliğine göre bekleme süresi sonrası çıkartılarak durulanır. Burada jant boya sökücü için asidik alkali veya ph nötr ürünlerin kullanım ve durulama şekilleri farklıdır. Lütfen jant boya sökücü için detay bilgileri için iletişime geçiniz. Jel tipindeki ürünler jant üzerine fırça veya rulo yardımı ile sürülerek boya kabarıncaya kadar bekletilir. Daha sonra boyası kabaran cant boya sökücü jel ile işlemi bitmiş demektir.

Jant boya çözücü ve jant boya sökücü sonrası boya işlemi nasıl yapılmalıdır


Boyası çıkan jantlar bir ön hazırlığa tabi tutmadan boyanması durumunda özel işlem fırınları gereklidir. Jant boyası nasıl çıkarılır jant boya sökücü sonrası eğer fırın işlemi yapmıyor iseniz metal yüzey hazırlayıcı ürünleri sizin için öneririm. Boyanın yüzeyde daha iyi tutunmasını sağlamak için bu işlem çok önemlidir. Tiner vesaire ile silinmiş yüzeylerde boya tutunurluğu çok azdır. Jant boya sökücü sonrası asidik işlem yapılmış yüzeylerde ise yüzey aşınmasından dolayı boya tutunması çok zordur. Bu nedenle bu tür işlemlerin boya öncesi hazırlık da kullanılması çok faydalıdır. Boyanızın daha uzun süre dayanması ve darbelere karşı dayanıklı olması için mutlaka kullanınız.

Janttaki boya nasıl çıkar ve jant boya sökme işlemi incelikleri


Öncelikle sürekli endüstriyel olarak bu işlemi yapanlar için farklı sistemler önerilebilir. Fakat bireysel jant boya sökme işlemi yapacaklar için çözüm yolu daha kolaydır. Bireysel jant boya sökme işlemlerinde genellikle jel jant boya sökücü kullanılmalıdır. Jant boya sökme fiyat ve performans daha ekonomik olur.

Jant boyası sökücü ambalaj

Jant boyası çıkarıcı Ambalajlar 35 kg dan başlayarak 19000 kg arası değişmektedir. Jant boyasi sokucu istenilen renk ve kokuda sizlere sunulur. Jant boyasi cozucu 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Jant boyasi cikarici fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Janttaki boya nasıl çıkar işlemleri endüstriyel olarak yapacaksanız lütfen danışınız.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır