Asfalt zeminlerin önemli bir sorunu asfalta dökülen yağların Endüstriyel Konsantre Yağ sökücü Asfaltmax ile temizliğidir. Asfalta dökülen araç yağı, petrol atık yağı, veya kaza ile dökülen yağların temizlenmesi için üretilmiştir. Tehlikenin farkına varmak gerekir. Asfalta dökülen yağdan sonra kazalar kaçınılmazdır. Çok hızlı müdahale edilmesi gerekir. Asfalta ve asfalt boyasına zarar vermeyen yağ çözücü ürün kullanılarak bu sorun aşılabilir. Asfalt bünyesine önemli ölçüde yağ alan bir yapıdır. Gecikecek her dakika daha zorunlu bir yüzey ile karşılaşılmasına sebep olur. Çünkü her dakik asfalt bünyesine daha fazla yağ emecektir. Bu nedenle Asfalt gibi zeminlere dökülen yağların temizlenmesi için yağ sökücü Asfaltmax kullanılır.
Asfalt yağ sökücü

Güçlü Yağ sökücü Asfaltmax neden kullanılır

Asfalt yüzeylere kazara dökülen yağlar oldukça risk yaratmakta ve araçların kaza yapmalarına sebep vermektedir. bu nedenle dökülen yağların hızlı ve güvenli bir şekilde temizlenmesi ve ortamın güvenli hale getirilmesi zorunludur. Bu nedenle bu tür ürünlerde öncelik hızlı temizlik etkisi gösterip yolun acil bir şekilde açılmasını sağlamaktır. Bu temizlik yapılırken asfaltın yapısına zarar vermemeli ve iş ve işçi sağlığını korumalıdır. Peki bunları yapması yetiyor mu tabi ki hayır. Daha önemli olan asfalt yüzeyde kayganlık bırakmamalı ve su ile aktif olup kayganlık yaratmamalıdır.
Yağ sökücü Asfaltmax

Yağ sökücü Asfaltmax Asfalt yüzeyde kayganlık bırakmaması Bu nasıl sağlanır

Olayın içeriği gayet nettir maddeler halinde sıralayalım.
  1. Üretimi esnasında kostik gibi daha sonra aktif olabilecek kimyasal maddeler kullanılmamalıdır.
  2. Fosfat ve türevleri gibi sabunlanmaya açık malzeme kullanılmamalıdır.
  3. Solvent içeriği asfaltı yada yağı obsorbe edici nitelikte olmamalıdır çünkü solvent türevlerinin çoğu asfalt yüzeylere zarar verir kayganlık 2 kat artar.

Yağ sökücü Asfaltmax ambalajlar

  • 35 kg pe bidon
  • 250 kg pe varil
  • 1200 kg IBC tank
  • 16000 kg Tanker ile satışı mümkündür.
Son güncelleme tarihi :27.03.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan