Araç jant boyalarını değiştirmek isteyenlerin sorduğu en önemli soru jant boyası nasıl çıkarılır sorusudur. Biz buna cevap vermeye çalışalım. Yani sizin en kolay ve zahmetsizce janta zarar vermeden boya sökücü ile jant boyasını nasıl söke-bileceğinizi anlatalım. Jant boyaları araç firmalarına göre değişiklik gösterir. Bu değişiklik o kadar farklıdır ki boya sökücü süresi nerede ise 50 kat değişebilmektedir.

Jant boyası nasıl çıkarılır

Jant boyası sökücü ürünler sıvı ve jel olarak ikiye ayrılır. Sıvı ürünlerde asidik alkali ve ph nötr jant boya çözücü tipleri vardır. hepsinde ayrı özellik ve ayrı Jant boyası çözücü içeriği viskozite ve akıcılık değişkenlerdir. Daldırma sistem ile kullanmak için ürün özelliğine göre daldırma tankı yaptırmalısınız. Daldırma tankı içerisine atılan Jantlar özelliğine göre bekleme süresi sonrası çıkartılarak durulanır. Burada asidik alkali veya Ph nötr ürünlerin kullanım ve durulama şekilleri farklıdır. Lütfen detay bilgileri için iletişime geçiniz. Jel tipindeki ürünler jant üzerine fırça veya rulo yardımı ile sürülerek boya kabarıncaya kadar bekletilir. Daha sonra boyası kabaran Cant boya sökücü jel ile işlemi bitmiş demektir.

Jant boya çözücü sonrası boya işlemi nasıl yapılmalıdır

Boyası çıkan jantlar bir ön hazırlığa tabi tutmadan boyanması durumunda özel işlem fırınları gereklidir. Eğer fırın işlemi yapmıyor iseniz metal yüzey hazırlayıcı ürünleri sizin için öneririm. Boyanın yüzeyde daha iyi tutunmasını sağlamak için bu işlem çok önemlidir. Tiner vesaire ile silinmiş yüzeylerde boya tutunurluğu çok azdır. Asidik işlem yapılmış yüzeylerde ise yüzey aşınmasından dolayı boya tutunması çok zordur. Bu nedenle bu tür işlemlerin boya öncesi hazırlık da kullanılması çok faydalıdır. Boyanızın daha uzun süre dayanması ve darbelere karşı dayanıklı olması için mutlaka kullanınız.

Jant boyası sökücü ambalaj

Jant boyası çıkarıcı Ambalajlar 35 kg dan başlayarak 19000 kg arası değişmektedir. Jant boyasi sokucu istenilen renk ve kokuda sizlere sunulur. Jant boyasi cozucu 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Jant boyasi cikarici fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :22.08.2016