Kir sökücü leke çıkarıcı kir çöz leke çıkarma sanayi yağ ve kir sökücü. Ağır kir ve yağ sökücü leke giderici leke sökücü leke çözücü ile leke nasıl çıkar. Kir sökücü kir çöz sanayi kullanımları için tasarlanmıştır. Sanayide özellikle leke çeşitliliği çok ise bu tür ürünlerin yapıları o kadar çoktur. Bu çeşitliliği azaltmak adına zor lekeler için tasarlanmış bir bir leke çıkarıcı üründür kir çöz 9014.

Kir sökücü leke çıkarıcı kir çöz leke çıkarma nedir

Kir sökücü Kir çöz Sanayide karşılaşılan başlıca sorunlar yağ lekeleri kirler ve cinsi tanımlamayan nitelikteki lekelerdir. Bu lekelerin hepsine ayrı çözümler sunmak yerine yüksek leke sökücü gücü kazandırdığımız ve sadece sanayiye sattığımız ürünümüzdür. Su solvent emisyonlu bir üründür ph seviyesi 8 dir. Sadece kumaş üzerinde leke sökücü olarak kullanılmaz suyun temasının problem olmayan her alanda kullanılır. Bu nedenle elinizde isviçre çakısı gibi bir ürün olur.

Kir çözücü leke çıkarma kir çöz leke çıkarma için nasıl kullanılır

Su bazlı yapısı nedeni ile kir ağırlığına göre su ile seyreltilerek kullanılır. Şayet emin değilseniz direk olarak da kullanabilirsiniz. Uçucu bir ürün değildir daha sonra kumaşın yıkanması gerekir. Makine ve aksamlarında kullanacaksanız da kurulama yapmanız gerekir kendiliğinden uçmaz.

Kir-çöz yağ ve kir sökücü ve leke çıkarıcı olarak kullanımı:

Kumaş üzerindeki yağ ve kir ağırlığına göre bir birim ürün 5 birim su ilavesi yaparak kullanabilirsiniz. Kullanım şeklinize göre anlatmak gerekir ise. Fırça yardımı ile manuel silme yapıyor iseniz 1 birim ürün 10 birim su ilavesi yapınız. Şayet püskürtme hava tahrikli makine ile kullanıyor iseniz 1 birim ürün 7 birim su katınız. Leke ağırlığı çok fazla ise direk olarak da kullanabilirsiniz.

Kir-çöz ağır kir ve yağ sökücü ve makine kaporta leke çıkarma olarak kullanımı:

Makine kaportaları gibi yüzeyler için kullanım standarttı. 1 birim ağır kir ve yağ sökücü 5 birim su ile seyrelterek kullanıma hazır hale gelir. Daha sonra trigger sprey veya bez ile ağır kir ve yağlı yüzeyi siliniz. İşlem bu kadar basit ve çok efektif kullanım sunar. Makine boyasına zarar vermez.

Kir çözücü leke giderici avantajları

Tek ürün ile bir çok probleminizi çözersiniz kumaş metal ve boyalı aksama zarar vermez. Su ile seyredilebildiği için inanılmaz ekonomik fiyatlara mal olur. Bu da işletmeniz için avantajlar sağlanması demektir. Yanıcı ve parlayıcı bir ürün değildir insan sağlığını riske etmeyen özellikler taşır. Satın alma yapmadan önce ürün sds ve msds kullanım talimatlarını lütfen inceleyiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :28.04.2017