Tekstil sektöründeki haşıl gibi oluşumları temizlemek için yağ sökücü olarak Haşıl sökücü Mesasol Tekstile-HS kullanılır. Kurumuş haşılların yüzeyden çok zor çıkması nedeni ile hazırlanan hibrit ürün haşılı ıslatır ve yüzeyden çok kolay çıkmasını sağlar. Kullanım amacı haşıl makinelerinin yüzeylere zarar vermeden temizliğini sağlamaktır. Haşıl temizliği yapmanın önemi ve haşıl temizleme nasıl yapılır bunları okuyacağız.
Haşıl sökücü Mesasol Tekstile-HS

Haşıl sökücü Mesasol Tekstile-HS haşıl temizliği için nasıl kullanılır

Su bazlı bir ürün olmasına rağmen direk olarak da kullanabilirsiniz. Su ile çoğaltarak kullanmak isteyenler için 1 birim haşıl sökücü 7 birim su ilavesi ile kullanılır. Haşıl makinesindeki boya ve plastik aksamlara zarar vermez. Isı ile kararmış ve kirlenmiş yüzeylerin temizlenmesi amacı ile de kullanılır. Eğer düzenli olarak temizleme yapıyor iseniz su ile seyreltme oranını lütfen 1 birim haşıl çözücü 10 birim su ile seyrel tiniz.

Haşıl çözücü haşıl temizliği için nasıl kullanılır

Haşıl sökücü Sprey ile haşıl temizliği için kullanım: Öncelikle 1 birim haşıl sökücü 10 birim su ile ürünü hazırlayınız. Daha sonra sprey apara tına konulan ürün kirli yüzeylere sıkılarak bekletilir. daha sonra durulama suyu ile yıkanarak yüzey temizlenmiş olur.
Haşıl sökücü Silme olarak haşıl çözücü kullanımı: Bez kimyasal ile ıslatılarak yüzeyler ıslatılır. Bir müddet beklendikten sonra silme işlemine geçilir.
Bu işlemler bittikten sonra yüzey temizlenir ve kurulanır. Bu işlemlerin sürekli hale getirilmesi makinenizin sürekli ilk gün ki gibi kalmasını sağlayacaktır. Normal haşıl temizliği için kullanılan ürünlerden çok farklıdır. Haşıl temizleme kullanıcı kalitesi açsından parfüm ilavesi ile satın alabilirsiniz.

Haşıl çözücü Mesasol Tekstile-HS haşıl temizleme faydaları

Haşıl birikmesi makinelerin için yangın riski ve makinelerin çok çabuk eskimesi anlamına gelecektir. Bu nedenle eskiyen makinelerin kullanışı ve görselliği ikinci elde bile değer kaybedecektir. Haşıl çözücü ile temizlik yapılan makineleri çok uzun yıllar kullanılmasını sağlamak ana amaçtır. Bunu sağlamanın en kolay yolu periyodik temizlik yapmaktan geçer. Bu nedenle yapılacak temizlik hem işletmenizin kalitesi aynı zamanda makinenizin ömrünü koruyacaktır. Haşıl makineniz için pas sökücü ihtiyaçlarınız var ise lütfen iletişime geçiniz. Haşıl makinenizin elektrik aksamları için elektropak adlı ürünümüzü kullanınız.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :02.05.2017